Medicinos darbuotojai žiūri į https://www.penimaster.de/ lankytoją arba diskutuoja

Bandymų ataskaitos, tyrimai ir gydytojų patirtis naudojant PeniMaster PRO

PeniMaster PRO British Journal of Urology Study Peyronie ligą

PeniMaster PRO: British Journal of Urology (BJUI)
123 tomas , 4 leidimas , iv, 557-739 , 2019 m. balandžio mėn

PeniMaster PRO – Uro naujienos – Peyronie – IPP

PeniMaster PRO: Uro naujienos
4/2019, 23 t., 4, 8 p

Klinikinis tyrimas PeniMaster PRO

 • Dalyvavo šešios universitetinės ligoninės
 • daugiau nei 90 dalykų
 • Tarptautiniu mastu pripažintų urologų dalyvavimas
 • pirmą kartą paskelbtas 2018 m. British Journal of Urology (BJUI)
 • tyrimo rezultatai netaikomi kitiems varpos plėtimo priemonėms

Klinikinio tyrimo rezultatas:

 • PeniMaster PRO yra saugus ir efektyvus
 • PeniMaster PRO yra gerai priimtas pacientų
 • PeniMaster PRO veikia greitai ir turi nedaug šalutinių poveikių
 • PeniMaster PRO ištiesina Peyronie ligos (IPP, Induratio penis plastica) išlinkimus daugiau nei 50 procentų vos per tris mėnesius
 • PeniMaster PRO turėtų būti naudojamas prieš tiesinimo operaciją, todėl operacija gali būti nereikalinga
 • PeniMaster PRO gali pailginti varpą 2-10 milimetrų per mėnesį
 • Speciali PeniMaster PRO konstrukcija užtikrina ilgą nešiojimo laiką ir gerus rezultatus, kurių negalima perkelti į kitus penio plėtiklius.

Kontroliuojamas klinikinis tyrimas British Journal of Urology: PeniMaster PRO* yra saugus ir veiksmingas gydant Peyronie ligą (varpos kreivumą) – prietaisas gali būti naudojamas kaip chirurgijos alternatyva.

PeniMaster PRO nuotrauka prieš ir po

Peyronie liga ant varpos prieš gydymą PeniMaster PRO po trijų mėnesių gydymo PeniMaster PRO be papildomų vaistų ar kitų terapijų

Klinikiniame tyrime, kuriam vadovavo dr. Ignacio Moncada (Ispanija), tarptautiniu mastu žinomi urologai prof. Hartmutas Porstas (Vokietija), dr. Laurence'as Levine'as ir prof. Arthuras Burnettas (abu JAV). Iš viso dalyvavo 93 pacientai, sergantys Peyronie liga, ir šešios universitetinės ligoninės. Vos po trijų mėnesių naudojant PeniMaster PRO kreivio kampas sumažėjo daugiau nei 50 laipsnių, o tai atitinka pagerėjimą daugiau nei 50 procentų.

Priklausomai nuo naudojimo intensyvumo, erekcijos varpos ilgis gali padidėti 2-10 milimetrų per mėnesį ir gerokai pailgėti.

Tyrimas pirmą kartą buvo paskelbtas internete 2018 m., o spausdintas 2019 m. prestižiniame British Journal of Urology (BJUI) .

*Tyrimas atliktas su PeniMaster PRO meškerykočių plėtimo sistema.

Apibendrinant galima teigti, kad tyrimo autoriai rekomenduoja PeniMaster PRO naudoti tris mėnesius esant stabiliai Peyronie ligos fazei, prieš sprendžiant apie operatyvinę korekciją. Kadangi gydymas leidžia žymiai sumažinti išlinkimą, pailginti varpą ir simptomiškai pagerinti Peyronie ligą bei su ja susijusį šalutinį poveikį, o tuo pačiu metu produktas yra labai populiarus tarp pacientų.

Daug žadančių tyrimo rezultatų negalima perkelti į kitus penio ilgintuvus. Patogumas ir saugumas, kurį prietaisas siūlo dėl savo ypatingos konstrukcijos, leidžia pakankamai ilgai nešioti kasdien, o tai lemia gydymo sėkmę.

Apskaičiuota, kad nuo penkių iki septynių procentų vyrų per savo gyvenimą kenčia Peyronie jungiamojo audinio liga, dėl kurios lytinis aktas gali būti neįmanomas ir gali būti susijęs su erekcijos sutrikimu (erekcijos problemomis). Psichologiškai Peyronie's gali sukelti didelį stresą nukentėjusiems ir jų partnerystei.

apie klinikinį PeniMaster PRO tyrimą sergant Peyronie liga

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/clinical-study-penimaster-pro-ist-sicher-und-effective.html