Penimaster logotipai

Kaip galima klasifikuoti prietaisus, kurie visam laikui ištempia varpą?

Skirtingais pavadinimais siūlomi prietaisai, ištempiantys narį iki kelių valandų plastikiniais-kosmetikos ar gydymo tikslais . Jei gamintojas ar tiekėjas gaminiui (taip pat) priskyrė medicininę paskirtį (pvz., naudojimui pooperacinėje zonoje), tai yra medicinos gaminys, kuriam reikalingas CE ženklas, kad jį būtų galima pasiūlyti Europoje. Parduodant internete , sekso ar erotinių daiktų ar net sekso žaislų priskyrimas dažnai atsiranda dėl tinkamesnės kategorijos trūkumo arba tiesiog dėl to, kad tai yra prietaisas, skirtas naudoti ant varpos .

Kaip pavadinti šiuos įrenginius?

Įprasti ir teisingi pavadinimai, kuriais siekiama prietaisų veikimo principo , t. y. nario ištempimo ar ištempimo, yra "varpos tempiklis", "varpos nešiklis" arba "varpos plėtiklis". Sąvokos „varpos didiklis“, „varpos ilgintuvas“ arba „varpos ilgintuvas“ nėra klaidingos, tačiau šiame kontekste jais siekiama apriboti kai kuriuos galimus gydymo efektus, būtent anatominį varpos padidėjimą arba varpos pailginimą . Varpos protezus primenantys tvirtinimai taip pat gali būti vadinami "varpos didintuvais", "varpos ilgintuvais" arba "varpos ilgintuvais", nors jie, žinoma, anatomiškai nepadidina varpos. Ir atvirkščiai, šios pagalbinės priemonės nėra varpos plėtikliai, nes jie visam laikui nepatempia varpos, turėdami tikslą treniruoti varpą .

Kokiai medicinos specialybei priklauso varpos plėtikliai?

Varpos plėtikliai priskirti prie fiziologinių ar urologinių medicinos priemonių yra teisinga, nes jie fiziškai (mechaniškai) veikia kūno sudėjimą (struktūrą), tiksliau: varpą.

varpos plėtiklis , varpos tempiklis
PeniMaster ir PeniMaster PRO su priedais varpos didinimui
Varpos ištempimas, tiesinimas arba išplėtimas, siekiant, be kita ko, realiai anatomiškai pailginti ( pailginti ir padidinti ) varpą auginant ląsteles
Varpos ilgintuvas, varpos padidinimas
Skaidri varpos rankovė, skirta pseudo varpos padidinimui
Užsegamas varpos priedas pseudopailginimui, kad jis labiau stimuliuotų partnerį lytinio akto metu
Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Penisexpander/Penisexpander-Penistretcher-Penisverlaengerer.html