PeniMaster penio plėtiklis praktiškai tinka kiekvienam vyrui

Įgimtas ir įgytas varpos kreivumas (Peyronie liga; IPP; Induratio penis plastica)

varpos tiesinimas

Įgytas varpos kreivumas (Peyronie's / Induratio penis plastica)

Patologinis varpos audinio pokytis (dar vadinamas induratio penis plastica, IPP), pavadintas jo atradėjo Peyronie vardu, dažnai sukelia sunkų varpos išlinkimą arba pasvirimą iki 90 laipsnių, dėl kurio atsiranda skausminga erekcija, erekcijos sutrikimas ar praradimas. gaktikaulio jautrumas. Varpa taip pat gali gerokai sutrumpėti. Peyronie liga diagnostiškai apčiuopiama kaip sukietėjimas (vadinamoji "apnaša"), tikriausiai dėl uždegimo tarp kaverninių varpos kūnų ir jų jungiamojo audinio dangalo (tunikos). Peyronie susergama 20–80 metų amžiaus ir neturėtų būti painiojama su įgimtu varpos kreivumu (žr. toliau).

Maždaug 30 laipsnių kreivio kampai apsunkina galūnės įkišimą ir gali sukelti skausmą seksualiniam partneriui. Dėl net stipresnių išlinkimų prasiskverbimas gali būti neįmanomas, todėl atitinkamas asmuo galiausiai turi atsisakyti seksualumo.


PeniMaster ® nuo įgyto varpos kreivumo (Peyronie liga; IPP; Induratio penis plastica)

PeniMaster naudojimas, kai prasideda Peyronie liga, gali užkirsti kelią progresuojančiam varpos kreivumui. Net ruošiantis medicininiu požiūriu nurodytam chirurginiam varpos tiesinimui, kuris yra Peyronie's dalis, PeniMaster nešiojimas jau gali ištiesinti nustatytą kreivumą, todėl norint kompensuoti varpą reikia pašalinti mažiau sveikų audinių ir sutrumpinti varpą. gali būti mažiau. Idealiu atveju vėlesnės operacijos (1 pav.) galima atsisakyti dėl gydymo PeniMaster PRO rezultato. Plėtimas taip pat gali neutralizuoti randų gijimo procesą ir taip padėti nustatyti chirurginį rezultatą.

Kontroliuojamas klinikinis tyrimas British Journal of Urology: PeniMaster PRO yra saugus ir veiksmingas gydant Peyronie ligą (varpos kreivumą) – prietaisas gali būti naudojamas kaip chirurgijos alternatyva.

PeniMaster PRO British Journal of Urology Study Peyronie ligą

PeniMaster PRO: British Journal of Urology (BJUI)
123 tomas , 4 leidimas ,
iv, 557-739 , 2019 m. balandžio mėn

PeniMaster PRO – Uro naujienos – Peyronie – IPP

PeniMaster PRO: Uro naujienos
4/2019, 23 t., 4, 8 p

„PeniMaster PRO“ nuotrauka prieš ir po „Peyronie“.

Peyronie liga ant varpos prieš gydymą PeniMaster PRO po trijų mėnesių gydymo PeniMaster PRO be papildomų vaistų ar kitų terapijų

Klinikiniu tyrimu pavyko įrodyti, kad PeniMaster PRO strypų plėtimo sistema gali žymiai ištiesinti ir pailginti Peyronie's varpą ir yra veiksminga bei saugi tuo pačiu metu. Todėl autoriai rekomenduoja jį naudoti kaip alternatyvą arba prieš korekcinę operaciją (plg. „Varpos traukos terapija nauju prietaisu „PeniMaster ® PRO“ yra veiksminga ir saugi stabilioje Peyronie ligos fazėje: kontroliuojama
daugiacentris tyrimas“; Autorius: Dr. Ignacio Moncada ir kt.; Publikacija: British Journal of Urology (BJUI), 123 tomas, 4 numeris, 2019 m. balandžio mėn.).

skaitykite daugiau apie klinikinį tyrimą PeniMaster PRO

Pirkite PeniMaster PRO prieš Peyronie's / IPP dabar

varpos tiesinimo operacija

Pjovimo technika operatyvinio varpos tiesinimo metu

1 pav
Esant vadinamajam įgytam varpos kreivumui ( Peyronie 's), vienoje varpos pusėje (puslankiu) susidaro audinio gabalėliai, o kita pusė nebegali būti visiškai stačia. Chirurgas išpjauna gabalėlį (trikampį) toje pusėje, kurioje jau yra mažiau audinių, ir vėl susiuva. Tada galūnė būna tiesesnė, bet ir žymiai (dažnai keliais centimetrais) trumpesnė.

Įgimtas varpos kreivumas (varpos nukrypimas)

Normalu, kad stačioji galūnė nėra visiškai tiesi ir turi daugiau ar mažiau ryškų išlinkimą. Manoma, kad varpos lenkimo priežastis yra laikinas testosterono trūkumas nėštumo metu, jei nėra šlaplės ir erekcijos audinių apsigimimų (hipospadijų).

Penio plėtiklis PeniMaster gali padėti sumažinti varpos kreivumą.

Nežymus varpos išlinkimas nevaržo vyro lytinio akto metu. Nepaisant to, plastinio-kosmetinio tiesinimo noras gali kilti dėl estetinių ar psichologinių priežasčių, ypač esant išlinkimams žemyn ar į šonus. Atvirkščiai, vidutinio sunkumo aukštyn varpos linkiai gali būti pageidautini kaip vaizdinis vyriškumo požymis, nes į viršų išlenktas penis subjektyviai turi staigesnę erekciją nei tiesus varpos su tokiu pat erekcijos kampu.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Applications/penisbegradigung-induratio-penis-plastica-peyronie.html