PeniMaster penio plėtiklis praktiškai tinka kiekvienam vyrui

PeniMaster ® nuo erekcijos disfunkcijos

Varpos erekcija

Vyriškumo simbolio eskizas ir jį ištrinantis trintukas.

Varpos erekcija yra biofizinis procesas, kurio metu erekcijos audinys aprūpinamas daugiau kraujo ir tuo pat metu iš esmės užkertamas kelias kraujo tekėjimui atgal. Galūnę „išsiurbia“ kraujospūdis.

Erekciją sukelia seksualinė mechaninė ar psichologinė stimuliacija arba netyčia, pavyzdžiui, miego metu. Biologinė erekcijos paskirtis yra galimybė įkišti varpą į makštį, kad būtų įvestas spermatozoidas apvaisinti (įsiskverbti). Be to, išlaikomas varpos audinio efektyvumas. Be reguliarios ir pakankamai ilgos erekcijos, kaverninių kūnų audinys gali išsigimti (atropija), dėl ko varpa gali akivaizdžiai prarasti apimtį (varpos susitraukimas).

Erekcijos disfunkcijos priežastys

Varpos erekcijos funkcijos sutrikimai gali turėti tiek psichologinių, tiek anatominių priežasčių ir gali būti įvairaus sunkumo. Ne kiekvienas erekcijos sutrikimas turėtų būti nedelsiant laikomas patologiniu. Vadinamoji erekcijos disfunkcija (ED; dažniausiai: erekcijos disfunkcija; impotencija) yra tada, kai ilgainiui sutrinka gebėjimas pasiekti pakankamai tvirtą ir ilgalaikę erekciją lytiniam aktui.

Jei taip yra, suinteresuotas asmuo turėtų kreiptis į urologą atvirai. Tai gali nustatyti, ar yra erekcijos disfunkcija ir ar ją galima gydyti tiesiogiai. ED taip pat gali būti nediagnozuotos ligos (pvz., diabeto, aukšto kraujospūdžio) pasekmė, kurią pirmiausia reikia gydyti, kad ED priežastingai pagerėtų. Susilaikymas nuo per didelio alkoholio ar tabako vartojimo jau gali pagerinti ED.

PeniMaster erekcijai pagerinti

Audinių lavinimas tempiant varpą naudojant PeniMaster paprastai gali padėti pagerinti varpos gebėjimą turėti erekciją. Vartotojai, turintys normalų erekcijos pajėgumą, gali pasiekti didesnį erekcijos kietumą. Paraiška gali turėti teigiamos įtakos erekcijos funkcijai, kuri dažnai silpnėja sveikiems vyrams, ypač senatvėje. Be to, gydymas gali neutralizuoti varpos atitraukimą (susitraukimą) dėl nuolatinio kraujotakos trūkumo.

Didesnis seksualinis potraukis naudojant varpos plėtiklį

Varpos erekcijos efektyvumo gerinimas gali padidinti savigarbą ir galbūt sustiprinti lytinį potraukį (libido). Prie to prisideda ir intensyvus ilgalaikis užsiėmimas su savo peniu, taigi ir savo seksualumu paraiškos kontekste.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Applications/erection development-libido.html