Besišypsančio vyro, traukiančio iš bibliotekos lentynos knygą, portretas

Klausimai ir atsakymai apie PeniMaster ® ir PeniMaster ® Pro

DUK
Apsilankykite mūsų sertifikuotoje internetinėje parduotuvėje su 256 bitų saugumo šifravimu ir plačiomis užsakymo bei apmokėjimo galimybėmis adresu https://www_penimaster_lt.penimaster.shop/
Varpos plėtiklius PeniMaster ir PeniMaster PRO galima nešioti ant varpos plastikiniais-kosmetiniais ir gydymo tikslais.
Skaityti daugiau
PeniMaster yra strypų pagrindu sukurtas varpos plėtiklis su dirželio technologija. PeniMaster PRO yra modulinė penio plėtimo sistema, kuri fiksuoja varpą be spaudimo jėgų.
Skaityti daugiau
Prietaisai traukia varpą. Tempimo procedūra lavina fiziologinę varpos veiklą ir skatina naujų kūno ląstelių formavimąsi varpoje.
Skaityti daugiau
Prietaisus galima naudoti su beveik bet kokio dydžio varpa.
Varpos plėtikliai tinka įvairaus amžiaus vyrams. Rekomenduojame pradėti gydymą tik tada, kai maždaug 18 metų amžiaus po to, kai baigsis kūno augimas, penis pasieks savo galutinį dydį.
Prietaisus galima naudoti tol, kol pasiekiamas norimas gydymo tikslas.
Net ir maždaug trijų valandų dėvėjimo laikas per 24 valandų dienos/nakties ciklą gali duoti matomų rezultatų. Optimalus tepimo laikas nuo šešių iki dvylikos valandų per dienos/nakties ciklą. Ilgesnis nešiojimo laikas nebūtinai duoda geresnių rezultatų, nes per dėvėjimo pertraukas audiniai atsinaujina ir į ankstesnį tempimą reaguoja augdami. Per kasdienį naudojimo laiką galimas bet koks bet kokio ilgio pertraukų skaičius. Taikymo laikas gali B. būti padalintas į kelias valandas ryte, po pietų ir vakare. Kas 60-90 minučių reikia daryti ne trumpesnes nei penkių minučių pertraukas, kurių metu lengvu regeneraciniu masažu skatinama varpos kraujotaka ir skatinamas ląstelių augimas.
Iš esmės taip. Kadangi miegant negalima daryti pertraukų su naudingu varpos regeneraciniu masažu, nešioti varpą per naktį nerekomenduojama ir reikėtų svarstyti tik tuo atveju, jei per dieną negalima dėvėti kelių valandų trukmės. Tačiau jei varpos plėtiklį reikia užsidėti miegant, vartotojas pirmiausia turi susipažinti su programa, kol jis pabudęs, ir nustatyti jam tinkamus įtempimo ir laikymo nustatymus. Prietaiso dėvėjimas taip pat turėtų būti tikrinamas keletą valandų be pertraukų, kaip tai daroma naudojant naktį. Taip pat atkreipkite dėmesį į atitinkamo gaminio naudojimo instrukciją.
Gydymą galima bet kada nutraukti ir tęsti bet kuriuo metu. Iki pertraukos pasiekti rezultatai išsaugomi, neskaitant tempimo efektų.
Per pirmąsias keturias – dvylika gydymo savaičių varpos ilgis pailgėja, o tai dažniausiai pagrįsta audinių tempimu, o ne naujų kūno ląstelių augimu. Tokios pratęsimo sėkmės dažnai būna tik laikinos. Jei varpos ilgis ir storis toliau didėja arba keičiasi forma dėl naudojimo pasibaigus šiam laikotarpiui, šie rezultatai paprastai išlieka ilgą laiką net ir pasibaigus gydymui.
Skaityti daugiau
Prietaisus galima nešioti po įprastiniais kostiumais ir džinsais.
Įrenginius reikia nuimti sportuojant ar užsiimant aktyvia veikla.
Norint optimaliai paskatinti ląstelių audinio augimą, reikia parinkti 200–1200 gramų tempimo jėgą.
Erekcijos metu varpa yra daugiausia tiek, kiek galima ištempti, kai suglebusi. Tokiu atveju strypo ar diržo plėtiklio ilgio reguliuoti nereikia. Anatomiškai prisitaikanti PeniMaster PRO galvutės fiksacija automatiškai prisitaiko prie pasikeitusio fiksuoto galvutės dydžio erekcijos metu. Esant erekcijai, lankstus PeniMaster dirželis, apimantis varpos kotą, turi būti atlaisvintas rankiniu būdu, jei jis nepakankamai pasiduoda.
Nėra žinomo ilgalaikio šalutinio poveikio naudojant PeniMaster ir PeniMaster PRO. Prieš naudodami atkreipkite dėmesį į PeniMaster arba PeniMaster PRO naudojimo instrukcijas.
daugiau apie riziką ir šalutinį poveikį
DUK
Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/fragen-und-ANSWERS/ questions-answers.html