PeniMaster penio plėtiklis praktiškai tinka kiekvienam vyrui

Apyvarpės atkūrimas naudojant PeniMaster® (ne PeniMaster® PRO)

Pilka vilnonė kepurė su krašteliu, simbolizuojančiu varpos apyvarpę

Kodėl vyrai nori susigrąžinti apyvarpę

Varpos apyvarpė (netgi iš dalies) pašalinama dėl religinių, kultūrinių ar medicininių priežasčių. Apipjaustymas dažnai įvyksta vaikystėje ir be aiškaus atitinkamo asmens sutikimo. Kai kurie vyrai nori susigrąžinti pašalintą apyvarpę dėl estetinių priežasčių, dėl „nepilnavertiškumo“ jausmo arba dėl to, kad nuolatinis tiesioginis kontaktas su tekstilės gaminiais be apsauginės apyvarpės sumažina gaktos jautrumą.

Odos tempimas apyvarpės atstatymui

Visos nechirurginės apyvarpės atstatymo galimybės yra pagrįstos ilgalaikiu varpos odos tempimu nuo kūno link gaktos.
Šiuo tikslu PeniMaster dirželis pritvirtinamas aplink varpą kelių centimetrų atstumu nuo gaktos. Tada per PeniMaster galūnę, taigi ir odą, veikia apibrėžta tempimo jėga, kurią galima neproporcingai ištempti ir vėliau pailginti. Tai mėnesių procesas.

PeniMaster nebuvo specialiai sukurtas apyvarpės pailginimui. Bėgant metams naudotojai apibūdino apyvarpės pailginimo efektą naudojant šią PeniMaster fiksavimo juostelės techniką kaip sėkmingą būdą derinti varpos ilginimą su apyvarpės pailginimu. Jei planuojama operatyvinė apyvarpės rekonstrukcija, ilgalaikis paruošiamasis PeniMaster naudojimas gali padėti pagerinti bendrą intervencijos rezultatą.

Dėl dizaino priežasčių apyvarpės pailginimas naudojant PeniMaster PRO negali būti pasiektas, nes jo tvirtinimo elementas apima tik varpos galvutę, o ne varpos koto odą.

Joks metodas negali tinkamai atkurti natūralios apyvarpės ir apipjaustymo metu pašalinto frenulio jutiminių savybių. Todėl apyvarpės atkūrimas pirmiausia yra plastinis-kosmetinis efektas, kuris vis dėlto lemia dažniausiai pageidaujamą gaktos jautrumą.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Applications/Vorhautregeneration.html