MSP Concept yra REHEMA medicinos centro Gomoje / Konge rėmėjas

MSP Concept yra rėmėjas
REHEMA medicinos centras Goma / Kongas

Kaip urologinių medicinos produktų gamintojas, mes, MSP Concept, žinome, kokia svarbi pacientams yra gera medicininė priežiūra. Todėl remiame humanitarinį projektą „Rehema Central Medical“, skirtą skurde gyvenantiems Gomoje Kongo Demokratinėje Respublikoje (buvęs Zairas) Centrinėje Afrikoje.

Medicinos centras „Rehema“.

Vadovaujant prof. dr. Gottfriedas Lemperle'as stato ligoninę „REHEMA Center Medical“ Kongo Demokratinės Respublikos rytuose, Gomos mieste, pasienyje su Ruanda. Maždaug 100 000 2 milijonų metropolijos gyventojų dėl skurdo neturi galimybės gauti medicininės priežiūros ir miršta nuo tokių ligų kaip krūtinės angina, diabetas, nudegimai ar gerybiniai navikai.

MSP Concept GmbH & Co. KG remia REHEMA Center Medical mėnesinį finansinį įnašą, lygų dviejų ligoninėje slaugančių seserų atlyginimui. Visos aukos yra naudingos klinikos statybai, plėtrai ir veiklai. Iš šio z. B. Finansuojami vaistai, medicinos pagalbos priemonės, operacinės ir medicinos specialistai.

Apie REHEMA centro medicinos iniciatorių prof. Lemperle

profesorius dr Gottfriedas Lemperle'as 2010 metais buvo apdovanotas Vokietijos plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos draugijos Dieffenbacho medaliu už ypatingus pasiekimus plastinės chirurgijos srityje ir yra 1 laipsnio Federalinio kryžiaus „Už nuopelnus“ nešėjas. Jis yra ne pelno asociacijos „Interplast Germany“ įkūrėjas el. V., kuri nuo 1979 metų besivystančiose šalyse atlieka nemokamas korekcines operacijas pacientams, kenčiantiems nuo fizinių deformacijų.

Daugiau informacijos apie Rehema Center Medical: www.gomahospital.com

Jūs taip pat galite paaukoti Rehema Center Medical!

Net ir nedideli įnašai gali turėti didelį skirtumą! Jūsų auka pilnai bus panaudota projekto vystymui, statybai ir ligoninės eksploatacijai – 1 euro auka ateina kaip 1 euro pagalba! Jei nurodysite savo adresą, gausite aukos kvitą.


Jei norite nedelsiant paaukoti naudodami PayPal arba kredito kortelę: spustelėkite čia


Aukų sąskaita Gomos ligoninei banko pavedimu:

Sąskaitos savininkas: Interplast-Goma ligoninė

Tema: donorystė Gomos ligoninė

IBAN: DE06 3705 0299 0000 6809 54

BIC: COKSDE33XXX

Bankas: Kreissparkasse Köln

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/sponsor-msp-concept.html