Besišypsančio vyro, traukiančio iš bibliotekos lentynos knygą, portretas

PeniMaster ® ir PeniMaster ® Pro rizika ir šalutinis poveikis

Nėra žinomo ilgalaikio šalutinio poveikio naudojant PeniMaster ir PeniMaster PRO.

Jei turite problemų su venomis, silpnas varpos jungiamasis audinys ar kitų varpos ar šlaplės problemų, prieš vartodami kreipkitės į gydytoją (pvz., urologą). Siekiant užtikrinti natūralų kūno ir skausmo pojūtį naudojimo metu, saugos sumetimais prietaisų nereikėtų užsidėti:

Žali kubeliai su užrašu DUK žymi www.penimaster.de DUK sritį
  • apsvaigęs nuo alkoholio
  • apsvaigęs nuo narkotikų
  • esant raminamųjų vaistų poveikiui
  • veikiami skausmą malšinančių ar skausmo jautrumą mažinančių vaistų
  • alergijai lateksui (PeniMaster PRO)

Atkreipkite dėmesį į čia pateiktų produktų naudojimo instrukcijas.

PeniMaster®

Naudojimo metu laikymo dirželio srityje gali atsirasti nedidelis odos sudirginimas, kurį galima sumažinti komplekte esančiais patogiais dirželiais ir greitai išnykti po naudojimo.

Neteisingai naudojant (pvz., naudojant per dideles fiksavimo ar traukimo jėgas) ilginant varpą ar didinant varpą, gaktika dažniausiai gali tapti melsva, dažnai dėl šaltumo, tirpimo ar skausmo pojūčio, o tai reiškia, kad tepimas gali būti nutrauktas, kol prireiks simptomų. nuslūgti.
PeniMaster naudojimo instrukcijos

PeniMaster rizikos šalutinis poveikis

PeniMaster® Pro

Tinkamai naudojant PeniMaster PRO, dėl mechaninio veikimo principo gali padidėti kraujotaka ir dėl to šiek tiek parausti gaktika, kuris greitai išnyksta pašalinus PeniMaster PRO. Dėl didelio prietaiso komforto lygio, didesnės tempimo jėgos nei rekomenduojamos 200-1200 gramų gali būti lengvai perkeliamos į gaktą. Ypač tada, kai naudojamos didesnės traukos jėgos be pakankamo pripratimo, gali atsirasti laikinas nežymus gaktikaulio patinimas ir (arba) dalinis balkšvas dažymas. Paprastai tai žymiai sumažėja po kelių minučių. Jei tempimo jėgos viršija tai, ant galvos gali susidaryti pūslės, kurios išnyksta per kelias valandas po prietaiso padėjimo. Jei neigiamas slėgis yra be reikalo stiprus, gali atsitikti taip, kad apyvarpė (jei yra) bent iš dalies įsitraukia į neigiamo slėgio kamerą ir išsipučia. Visi aprašyti ir dėl netinkamo vartojimo sukelti šalutiniai poveikiai yra laikini ir iš anksto praneša apie niežulį ar deginimą. Dėl šios priežasties, atsiradus simptomams, prietaisą reikia nuimti ir tinkamai jį užsidėti, laikantis šių nurodymų, tik tada, kai jis nuslūgsta su mažesne tempimo jėga.
Naudojimo instrukcija PeniMaster PRO

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Fragen-und-Antworten/risks-side effects.html