Glans fiksavimo PeniMaster PRO pagrindas daliniam varpos padidėjimui
PeniMaster PRO logotipas

PeniMaster ® PRO pagrindu

PeniMaster ® PRO - (pagrindas) varpos tempimui

Pilnai surinktas galvutės fiksavimo PeniMaster PRO pagrindas su standartiniu vožtuvu
Forma kaip gaktika: tvirtai laikosi ant varpos, net kai vyras prakaituoja

Kas yra PeniMaster®PRO?

PeniMaster PRO yra anatomiškai prisitaikantis ryšys su varpos galvute.

PeniMaster®PRO naudojamas kartu su specialiai pritaikytais strypo arba diržo traukos generatoriais kaip varpos plėtiklis (varpos tempiklis) plastikiniais-kosmetiniais ar terapiniais varpos tikslais. Prietaisas sukuria fiziologiškai tinkamą varpos galvutės fiksaciją, kad būtų galima ištempti varpą kartu su traukos generatoriais. Produktas tinka įvairaus amžiaus vyrams, turintiems apipjaustytą ir neapipjaustytą penį ir tinka praktiškai bet kokiam galvutės dydžiui, taigi ir varpos dydžiui.

produkto privalumaiFunkcinis principas ir taikymo sritys

Sistemos koncepcija įgalina įvairų, kintamą ir motyvuojantį varpos lavinimą. Tempimo procedūros metu fiziologiškai efektyvios traukos jėgos perkeliamos į visą varpą ir gaktą. Panašiai kaip jėgos treniruotėse, esamas ląstelių audinys gali tapti efektyvesnis (pagerėja lytinis potraukis ir erekcija) ir gali atsirasti naujų audinių (galimas pailginti, pastorinti ir tiesinti varpą).

daugiau apie taikymo sritis ir gydymo poveikįBiofunkcinis dizainas – ypatingas PeniMaster ® PRO dalykas

Vyriškas narys yra lankstus organas be stabilios kaulo struktūros, kuris, priklausomai nuo kraujotakos būklės, yra įvairaus dydžio ir konsistencijos (kietumo laipsnių). Pavyzdžiui, po plaukimo šaltoje jūroje galūnė dažnai būna kelis kartus mažesnė, kai ji yra suglebusi ir minkšta, nei tada, kai ji stovi . Tai taip pat turi įtakos varpos galvutei.

Dėl šių priežasčių yra labai sudėtinga užduotis fiksuoti (laikyti) varpą taip, kad fiksacijos metu būtų garantuotos tokios fiziologinės funkcijos kaip kraujotaka, erekcijos funkcija ar jautrumas – o varpa vis tiek neišslystų iš fiksavimo bloko. kai jis traukiamas.