Žmonių vaizdas iš viršaus asfaltuotoje aikštėje

Apie mus - MSP Concept GmbH & Co. KG

 • Pagrindinis MSP koncepcijos principas:
  Būti gyvenimo dalimi -
  Būk gyvenimo dalis!
 • įmonės iš Vokietijos
 • nuo 1998 m. prekiauja urologiniais produktais
 • nuo 2002 m. nuosava produktų linija PeniMaster
 • nuo 2011 PeniMaster PRO sistema
 • Inovacijos, funkcionalumas ir kokybė – pagrindinis principas
 • REHEMA ligoninės rėmėjas tiems, kuriems reikia pagalbos Gomoje (Afrika).

Apie mus - MSP Concept GmbH & Co. KG

MSP Concept GmbH & Co. KG yra vidutinio dydžio įmonė, įsikūrusi Berlyne, Vokietijoje, daugiausia dėmesio skirianti urologinių produktų ir medicinos prietaisų kūrimui, gamybai ir prekybai. MSP Concept yra pasaulyje žinomo urologinio varpos plėtiklio prekės ženklo PeniMaster ® gamintojas.

Bet kas mus varo?

Būti gyvenimo dalimi

Varpos problemos dažnai taip pat reiškia problemas ir apribojimus kasdieniame gyvenime nuo jų kenčiančiam vyrui. Pavyzdžiui, ar varpa suvokiama subjektyviai, ar objektyviai yra per mažas ar plonas pagal medicininius kriterijus, ar yra įgimtas ar įgytas išlinkimas , ar su amžiumi susijęs ar patologinis nario dydžio sumažėjimas : visa tai gali reikšti tikrą kliūtis meilės gyvenimui arba taip sumažina pasitikėjimą savimi, kad asmuo nebegali ar nenori visavertiškai dalyvauti gyvenime.

Būk gyvenimo dalis - Būk gyvenimo dalis!

Jei, pavyzdžiui, su pasiteisinimais vengiama lankytis pirtyje ar nudistų; nesugebėjimas prisiartinti prie patrauklios moters (ar vyro), jaučiantis fizinį nusivylimą mylėdamiesi po užkariavimo; jei iš gėdos „neatsistoji“ prie pisuaro, o naudojiesi tualetu su rakinamomis durelėmis: tuomet štai keletas iš daugelio situacijų ir priežasčių, kodėl sukūrėme savo fiziologinius PeniMaster serijos plėtiklius.

Todėl, kaip urologinių medicinos produktų gamintojai, mes tik paviršutiniškai rūpinamės varpos padidinimu ar tiesinimu , su operacija ar be jos , arba lengvo erekcijos sutrikimo gydymu. Mums veikiau svarbu, kad vyrai neslėptų savęs ir savo seksualumo, o galėtų būti gyvenimo dalimi su visomis gražiomis jo pusėmis.

Būkite gyvenimo dalimi – su PeniMaster!

Mūsų moderni klasika PeniMaster ®

Prekės foto strypų plėtiklis PeniMaster

1998 metais pradėti platinti prietaisai varpos patempimui, vadinamieji penio plėtikliai , kurie iš pradžių buvo įsigyti iš kitų tiekėjų. Šie prietaisai buvo paprasto dizaino su paprastais varpos fiksavimo mechanizmais, kurie mūsų klientams jau davė gerų rezultatų . Tačiau mūsų klientų kritika šiems prietaisams paskatino mus sukurti savo produktų liniją „PeniMaster“ . Keli kūrimo etapai atvedė prie dabartinio EEK-000.i modelio, kuris su prisitaikančiomis fiksavimo angomis, minkštais dirželiais, saugos ir komforto segtuku bei itin tvirtomis medžiagomis yra bene novatoriškiausias ir funkcionaliausias tokio tipo strypų plėtiklis. Šis teiginys yra nustatytas nacionaliniuose ir tarptautiniuose patentuose ir pramoninės nuosavybės teisėse. 2002 m. PeniMaster buvo pasiūlytas pirmą kartą ir greitai tapo rekomendacija reikliems vartotojams.

Be patarlės kokybės ir patikimumo, mūsų geranoriškumas ir diskretiškumas taip pat prisidėjo prie „PeniMaster“ (ne: „ Penismaster “) sėkmės: prieš daugelį metų, kai nebuvo tam jokių teisinių reglamentų, mūsų klientai galėjo išbandyti PeniMaster praktiškai. savaites be apribojimų ir vis dar nenurodant priežasties – už visišką visų išlaidų grąžinimą visame pasaulyje. Mūsų klientai negaus nepageidaujamų reklaminių skambučių, el. laiškų ar informacijos apie gaminį ant pakuotės nei atlikę užklausą, apsilankę mūsų svetainėje , įsigiję ar grąžinę vieną iš mūsų gaminių ar dėl bet kokios kitos priežasties.

Mūsų nauja našumo ir komforto forma: PeniMaster ® PRO

PeniMaster Pro

Po daugiau nei trejus metus trukusio kūrimo laiko 2011 m. pristatėme modulinės struktūros ir atgal suderinamą PeniMaster PRO sistemą, į kurią sukaupta ilgametė patirtis su PeniMaster ir vėl daugybė klientų, testuojančių asmenų, bet ir kitų įrenginių naudotojų pasiūlymų. tekėjo. Griežtas PeniMaster PRO bazės gaminio dizainas, kuris vadovaujasi funkcija, taip pat apibrėžia šio gaminio segmento funkcionalumą, našumą ir praktiškumą technologiškai unikaliu būdu. Šią unikalią PeniMaster PRO poziciją taip pat garantuoja pramoninės nuosavybės teisės.

Kokybė, geranoriškumas ir diskretiškumas

PeniMaster 100% Geld zurück

Mūsų gaminių sauga yra svarbus MSP Concept rūpestis. Štai kodėl nuolatinės procesų ir gaminių patikros yra neatsiejama mūsų sertifikuotos kokybės valdymo sistemos dalis pagal ISO 13485 standartą.

5 Jahre Garantie vom Hersteller für Produkte der Marke PeniMaster<sup>®</sup>

Pagaminta Vokietijoje – MSP koncepcija

Su PeniMaster iš MSP Concept perkate naujovišką, tvarią kokybę ir technologiją, pagamintą Vokietijoje.


MSP Concept yra REHEMA medicinos centro Gomoje / Konge rėmėjas

REHEMA Centras Medicina

Kaip urologinių medicinos produktų gamintojas, mes, MSP Concept, žinome, kokia svarbi pacientams yra gera medicininė priežiūra. Todėl remiame humanitarinį projektą „Rehema Central Medical“, skirtą skurde gyvenantiems Gomoje Kongo Demokratinėje Respublikoje (buvęs Zairas) Centrinėje Afrikoje. Daugiau informacijos

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Wir-ueber-uns/wir-ueber-uns.html