PeniMaster PRO svorio plėtiklis
PeniMaster PRO logotipas

PeniMaster ® PRO svorio plėtiklis

Varpos tempimas su statine trauka naudojant svarmenis

Svorio didinimo priemonė

PeniMaster ® PRO svorio traukos jėgos generatorius veikia apibrėžtą ir pastovią traukos jėgą ant varpos, kuri ištempiama vertikaliai žemyn.

Pradedant nuo 250 gramų pradinio svorio, svoris gali būti didinamas 125 gramais. Į pristatymo komplektą įeina svoris iki 1250 g. Svareliai tvirtinami integruota sistema.

Produkto privalumai PeniMaster ® PRO svorio plėtiklis

  • naudojamas patentuotas PeniMaster® PRO pagrindas (savaime besireguliuojantis anatominis ryšys su varpos galvute)
  • Statiniai svoriai, užtikrinantys apibrėžtą, pastovią trauką
  • integrali saugumo koncepcija
  • ploni, derinami svoriai
  • prasmingos traukos gradacijos
  • Kultūrizmas peniui
  • intuityvi programa
  • jokio spaudimo gaktos kaului
  • ant varpos koto nėra atramos
  • Galimas pritaikymas per naktį ( Skaityti daugiau )

PeniMaster ® PRO pagrindas + svarelių traukos jėgos generatorius = PeniMaster ® PRO svarmenų plėtiklis

PeniMaster ® PRO svorio plėtiklis siūlo intuityvią prieigą prie varpos tempimo temos. Nuolatinės varpą traukiančios jėgos generavimas naudojant apibrėžtus svorius kai kuriems vartotojams yra arčiausiai idėjos apie „varpos kultūrizmą“.

Naudojant PeniMaster ® PRO svorio plėtiklį, varpa lieka laisvai siūbuojanti. Dėl savo dizaino sistema ypač tinka diskretiškoje namų erdvėje.

PeniMaster PRO svorio didiklis

Lengva naudoti, maksimalus saugumas!

Kūrimo metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas kuo paprastesniam naudojimui ir tuo pačiu aukščiausiam saugumo lygiui. Buvo atsižvelgta į daugybę klientų, norinčių suderinti patikrintą PeniMaster® PRO pagrindą su plonais, išplečiamais svoriais, prašymus.

Specialiai pagaminti tvirti apvalūs svareliai iš nerūdijančio plieno prisukami prie 250 g bazinio svorio, kad būtų galima reguliuoti varpos traukimo jėgą. Sujungus svorius, apibrėžtas tempimo jėgas galima nustatyti 125 g žingsniais iki rekomenduojamos maksimalios 1 250 g apkrovos (įeina į pristatymą, gali būti padidinta papildomais svoriais).

Pagrindinis svoris įsegiamas į PeniMaster® PRO glans kamerą ir tvirtinamas specialia mova. Patogus pečių dirželis iš patvaraus pramoninio pluošto su saugos lynu užbaigia saugos koncepciją.

Apvalūs svareliai iš nerūdijančio plieno svorių plėtikliui PeniMaster PRO

Lengvai treniruokite varpą prie savo stalo arba gamindami maistą

Sistema gali būti įjungta kelioms valandoms sėdint ant kėdės, pavyzdžiui, dirbant ar žaidžiant kompiuteriu. Tokiu būdu vienu metu galima pasiekti reikiamą dėvėjimo laiką geriems rezultatams pasiekti. Sėdimai namų ūkio veiklai, pavyzdžiui, gaminant maistą, sistemą galima nešioti stovint.

Galima naudoti gulint ant pilvo

Vyrams, kuriems buvo atliktas operatyvus varpos pailginimas chirurginiu pjūviu gaktos kaulo srityje, svorio traukos generatorius siūlo turbūt išskirtinai naudingą reabilitacijos variantą, kai nėra spaudžiamas randinis audinys ar varpos kampavimas. .

Šis dėvėjimo stilius tinka visiems:

Norėdami tai padaryti, vartotojas guli veidu žemyn tarp dviejų atskirų atraminių paviršių (pvz., sofos kėdės). Jis įdeda varpą su svorio sistema į tarpą tarp dviejų gulinčių paviršių, 90 laipsnių kampu nuo kūno.

Laiką praleidus ant grindų žurnalą ar išmanųjį telefoną, gulint galima pasiekti pakankamai ilgą nešiojimo laiką. Ypač jei jie yra suskirstyti į keletą seansų per dieną.

PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/penisexpander/penimasterpro-weights-expander.html