PeniMaster penio plėtiklis praktiškai tinka kiekvienam vyrui

Penio padidinimas be chirurginės intervencijos naudojant PeniMaster ®

Didesnis penis su PeniMaster ®

Nuotrauka varpos padidėjimas


Terminas varpos padidėjimas dažnai vartojamas kaip varpos pailginimo terminas. Tačiau šių dviejų terminų negalima vartoti pakaitomis. Nors varpos pailginimas reiškia išskirtinį varpos pailgėjimą, t.y. gryną ilgio padidėjimą, terminas varpos padidėjimas apima dvi treniruojamas varpos augimo formas. Viena vertus, varpos pailgėjimas, kaip jau buvo aprašyta aukščiau, ir, kita vertus, ir tai yra pagrindinis skirtumas, reikšmingas nario apimties ar skersmens padidėjimas dėl gydymo PeniMaster arba PeniMaster PRO.

Tik tada atsiranda varpos padidėjimas, kurio metu susijungia abi augimo kryptys arba augimo formos. Pavyzdžiui, jei norima pasiekti tokį bendrą varpos padidėjimą atliekant plastinę chirurgiją, varpos padidinimui reikėtų atlikti dvi atskiras chirurgines procedūras: vieną – pailginti, kitą – pastorinti . Svarbu atsiminti, kad operacija visada yra rizikinga procedūra. Todėl tokią varpos dydžio ar ilgio padidinimo operaciją reikia atidžiai apsvarstyti. Juolab, kad daugumos vyrų, tiek stačias, tiek neerekcinis, peniui statistiškai tokios plastinės-kosmetinės operacijos prireikia labai retais atvejais.

Žinoma, tie patys svarstymai galioja ir keičiant natūralų kempinėtą kūną dirbtiniu kempinėliu, siekiant didesnio varpos ilgio ar pastorėjimo. Tačiau apie dirbtinį kaverninį kūną reikėtų galvoti tik esant erekcijos disfunkcijai, kai konservatyvūs metodai nebepadeda.

Kadangi ilgalaikis PeniMaster produktų šeimos ( PeniMaster ir PeniMaster PRO ) naudojimas gali paskatinti naujų, papildomų ląstelių audinio formavimąsi varpoje, rezultatas šiuo atveju yra tikras varpos padidėjimas, kurio metu varpa tampa ilgesnė ir storesnis.

daugiau apie rezultatus

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Deutschland/Penisvergroesserung.html