Vyras piešia vektorinės iliustracijos eskizus skaidriame fone

PeniMaster ® varpos plėtiklių fiziologinis funkcinis principas

Trys pavaros kaip veikimo principo iliustracija
 • nuolatinės traukos jėgos stimuliuoja ir treniruoja varpą
 • ilgalaikis naudojimas sukuria naujas varpos ląsteles
 • tai leidžia, be kita ko, pailginti , pastorinti ir ištiesinti varpą

Kūno dalis auga arba keičia formą, kai joje kaupiasi naujos kūno ląstelės. Vyrų lytinių organų atveju šis natūralus procesas baigiasi vėliausiai po 19-ųjų gyvenimo metų pabaigos. Jei varpa vėliau taps dar didesnė ar tiesesnė, jo audiniams reikia ilgesnės stimuliacijos, kuri gali paskatinti tolesnį ląstelių augimą. Šiuo tikslu PeniMaster veikia galūnę fizine tempimo jėga – todėl šie prietaisai pavadinti „ varpos plėtikliu “ arba varpos neštuvu.

Patirtis rodo, kad po kelių mėnesių tempimo gydymo PeniMaster varpa gali tapti ilgesnė ir stambesnė, nes sėkmingai panaudojus naujos kūno ląstelės auga fiziologiškai trimačiais visomis kryptimis. Ilgalaikis gydymas taip pat gali kompensuoti lytinių organų išlinkimus . Tikėtina, kad ilgalaikio naudojimo rezultatai išliks.

Trumpalaikis vartojimas gali laikinai pailginti varpą dėl tempimo poveikio.

Tempimo procedūra taip pat gali veikti kaip erekcijos audinio jėgos treniruotė ir galbūt pagerinti jo erekcijos kietumą bei bendrą seksualinę ištvermę .

daugiau apie taikymo sritis


Varpos padidinimas ekspanderiu
Ląstelių augimas ilgiu ir perimetru per PeniMasterLąstelių augimas ilgiu ir perimetru per PeniMaster
1 pav
Šiuolaikiniai varpos plėtikliai kelis mėnesius per dieną keletą valandų per dieną veikia išilgine 200-1200 gramų traukimo jėga. Kūnas gali reaguoti į šį stresą varpoje formuodamas naujas kūno ląsteles. Kadangi kūno ląstelės trimatis plečiasi visomis kryptimis, patirtis parodė, kad varpa dažniausiai auga į ilgį ir storį (naujos ląstelės rodomos rožine spalva).

Tempimo mašinų pritaikymo sritys kūno formavimui

 • organizmas prisitaiko prie ilgesnės trukmės gniuždymo ir tempimo jėgų
 • tam formuojasi naujas kūno audinys
 • Naudojimas kultūros, plastiko-kosmetikos ir medicinos reikmėms

Žmogaus kūnas prisitaiko prie ilgalaikio mechaninio streso, atsirandančio dėl slėgio ar traukos, pakeisdamas paveiktą kūno dalį. Kad kūno dalis pakeistų formą ar dydį, reikiamame taške turi būti pridėta naujų kūno ląstelių ( pvz., galimas varpos padidinimas ir varpos tiesinimas ekspanderiais, 1 ir 2 pav. ). Tai reiškia, kad kūno dalis gali išaugti, kuri gali likti po gydymo.


Varpos tiesinimas ekspanderiu
Varpos tiesinimo su PeniMaster funkcinė schema
2 pav
Įgimtas varpos kreivumas atsiranda dėl nevienodo kūno ląstelių skaičiaus priešingose varpos pusėse. Pusė, kurioje yra mažiau kūno ląstelių (paveikslėlyje kairioji), yra trumpesnė, todėl varpa išlinksta, ypač erekcijos metu. Tempimas ekspanderiais padidina stresą toje pusėje, kurioje yra mažiau kūno ląstelių, todėl naujos kūno ląstelės (rodomos rožine spalva) gali formuotis greičiau nei toje pusėje, kurioje yra daugiau kūno ląstelių. Dėl to kreivumas gali būti sumažintas. Ekspanderiai taip pat gali būti terapiškai naudingi vadinamajam įgytam varpos kreivumui (pironijai).

Natūralūs kūno pokyčiai, kuriuos sukelia slėgis ir trauka

Natūralus kūno dalių pailgėjimas dėl tempimo jėgų gali būti stebimas pavyzdyje, kai moters krūtys keičiasi su amžiumi. Dėl nuolatinio gravitacijos traukimo poveikio krūties audinį ji keičia savo formą ir dydį ("nukarusios krūtys"). Tas pats pasakytina ir apie senėjimo požymius ant veido: vis labiau suglebusi smakro sritis ar maišeliai po akimis dažnai yra išorinių jėgų poveikis organizmo ląstelių audiniui ir jo reakcijai į jį.

Nėštumo metu dėl spaudimo jėgų atsiranda natūralus odos padidėjimas (3 pav.) dėl vaisiaus spaudimo pilvo sienelę iš vidaus. Kūdikis veikia kaip vidinis „išplėtimas“, ištempia odą ir skatina ją augti. Pilvo oda po gimdymo dažniausiai išlieka visam laikui padidėjusi dėl naujai susiformavusio odos audinio, todėl atrodo laisvesnė nei prieš nėštumą.


Labai nėščia moteris iš šono

3 pav
Natūralus odos augimas nėštumo metu per vidinį tempimą.

Mursi karys su kūno papuošalais ir plokšteline lūpa

4 pav
Rituališkai motyvuotas minkštųjų audinių didinimas Mursi karių papuošalų plėtikliais.

MauritsV, Murzi4 , CC BY-SA 2.0

Ilgo kaklo žirafos kaklo moteris dėl ekspanderinių papuošalų

5 pav
Kaulų, raumenų ir minkštųjų audinių augimo skatinimas kaip grožio idealas.


Kultūros kūnas keičiasi veikiant gniuždymo ir tempimo jėgai

Ilgalaikio kūno modeliavimo galimybę tempimo ar tempimo momentais žmogus kultūros tikslais naudoja tūkstančius metų. Mursi ir Surmos karių gentys pietų Etiopijoje pasiekia plačias minkštųjų audinių deformacijas ant lūpų ir ausų per nuolat pritvirtintus papuošalus, kurie dėl santykinio per didelio dydžio veikia kaip plėtikliai (4 pav.). Mae Hong Son (Tailandas) gyventojai, vadinami „žirafų kaklo moterimis“, savo populiarumą skolingi pailgiems kaklo slanksteliams, kurių augimą užtikrina nuolat nešiojami kaklo žiedai, stumiantys galvą nuo pečių (5 pav.). ).


Plastikinis-kosmetinis korpusas keičiasi dėl slėgio ir traukos jėgų

Plastikinei-kosmetinei kūno dalių korekcijai medicina naudoja tiek natūralias gniuždymo ir tempimo jėgas, tiek mechaniškai sukuriamas specialių plėstuvų .

 • Ortopediškai efektyvaus natūralių slėgio jėgų panaudojimo pavyzdį galima rasti pėdų ortopedijoje. Čia specialistas naudoja paciento svorio daromą pėdos spaudimą, kad batų įdėklu kaip spaudimo formą ją deformuotų į sveiką formą.
 • Specialūs tempimo ir traukimo įtaisai (ekspanderiai) naudojami daugelyje medicinos disciplinų. Skiriami išoriniai ir vidiniai (implantuoti) plėtikliai.
  • Išoriniai plėtikliai yra tempimo įtaisai, kurie nuolat arba laikinai prijungiami prie kūno iš išorės. Išorinių plėtiklių, kuriuos galima bet kada nuimti, pavyzdžiai yra breketai, kurie nėra tvirtai pritvirtinti prie dantų, kad būtų ištaisyti netinkamai išsidėstę dantys ir žandikauliai ( 7 pav. ).

   Išoriniai plėtikliai, kurie yra tvirtai sujungti su kūnu, naudojami vadinamajame galūnių ilginimui . Prietaisai dedami išorėje ant galūnės (pvz., trumpesnė ar kreiva koja) ir tvirtai prisukami prie kaulo. Kaulai, raumenys ir minkštieji audiniai auga ir keičia formą ( 8 pav. ).
  • Pavyzdžiui, žiūrėkite implantuotus plėtiklius. naudojamas rekonstrukcinėje chirurgijoje kaip krūtų rekonstrukcijos dalis (pvz., po krūties vėžio mastektomijos). Aprašytu atveju plėtikliai yra plastikinės pagalvėlės, kurių tūris gali būti padidintas ir implantuojamos po paciento oda. Per kelis mėnesius dėl plėtiklio iš vidaus sukuriamo ir nuolat sekamo slėgio atauga ir susidaro ertmė. Ten, pašalinus plėtiklį ( 9 pav. ), kaip pakaitalą amputuotam krūties audiniui, įkišamas nuolatinis silikoninis implantas. Implantuotų odos plėtimo priemonių pagalba tinkamoje vietoje (pvz., ant veido) galima paimti autologinio odos audinio perteklių, kuris gali būti chirurginiu būdu persodintas pacientui kitur be atmetimo reakcijų, kaip tai daroma su svetimais audiniais iš donorų.
6a pav
PeniMaster produktų šeimos varpos plėtiklis.
PeniMaster produktų šeimos varpos plėtiklisPeniMaster produktų šeimos varpos plėtiklisPeniMaster produktų šeimos varpos plėtiklis
6b pav
Naminiai plėtikliai, skirti varpos didinimui, neturi svarbių saugos ir patogumo funkcijų.

Varpos su pritvirtintu kamuoliuku

7 pav
Breketai netaisyklingiems dantims koreguoti.

Breketai nuo netinkamai išsidėsčiusių dantų

8 pav
Kojos plėtiklis, tvirtai pritvirtintas prie kaulo iš išorės.

Išorinis kojos plėtiklis prisukamas prie kaulo

9 pav
Odos plėtikliai implantacijai.

Implantuojamas odos plėtiklis

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/funktions Prinzip/funktions Prinzip.html