Besišypsančios verslininkės portretas susitikimo su kolegomis vyrais situacijoje

Partnerių programa PeniMaster ®

Lazdos perdavimas iš juodos rankos į baltą

25% = iki 75 eurų nuo pirmo pardavimo

Kaip internetinės reklamos partneris (filialas), jūs gaunate 25 % grynojo komisinio mokesčio nuo grynosios pardavimo kainos (mokėti už pardavimą) pirmą kartą pardavus penio plėtiklį PeniMaster . Tik su vienu atitinkamu pardavimu galite uždirbti iki 75 eurų komisinį atlyginimą.

Taip veikia PeniMaster ® partnerių programa

RegistruotisPrisijungti – Įterpti parduotuvės nuorodą = parduoti ir uždirbti

Trys geros PeniMaster ® partnerių programos priežastys

Mes siūlome viską, ko jūs, kaip žiniatinklio valdytojas, galite tikėtis iš aukščiausios klasės partnerių programos.

  • labai parduodami, novatoriški produktai
  • dideli tarpininkavimo komisiniai – išmokėjimas nuo pirmo euro
  • patikimas gamintojas is Vokietijos

Prisiregistruokite prie partnerių programos čia!

Taip veikia PeniMaster® partnerių programa

25% = iki 75 eurų nuo pirmo pardavimo

Kaip žiniatinklio valdytojas siūlome jums komisinius ir sąlygas, kurios sutaupo mažmenininko išlaidas perkant prekes, sandėliuojant, gabenant, atsiimant ir pan. Jūs optimizuojate ir prižiūrite savo PeniMaster partnerių svetaines, kad būtų užtikrintas maksimalus srautas ramiai – visa kita pasirūpiname mes. Jūs gaunate 25 % grynojo komisinio mokesčio nuo grynosios pardavimo kainos už pirmąjį PeniMaster pardavimą (mokėti už pardavimą).

Tik su vienu atitinkamu pardavimu galite uždirbti iki 75 eurų komisinį atlyginimą.

Prisiregistruokite prie partnerių programos čia!


Registruotis – Prisijungti – Įterpti parduotuvės nuorodą = parduoti ir uždirbti

Mes siūlome viską, ko jūs, kaip žiniatinklio valdytojas, galite tikėtis iš aukščiausios klasės partnerių programos.

  • Tiesiog užsiregistruokite kaip „PeniMaster“ partneris (filialas) naudodami internetinę formą .
  • Jūsų paraišką peržiūrėsime kuo greičiau, paprastai per vieną darbo dieną. Prieigą prie PeniMaster partnerių srities gausite el. paštu.
  • Galite lengvai integruoti pasirinktos reklaminės medžiagos šaltinio kodą arba persiuntimo nuorodas, įskaitant jame esantį individualų partnerio ID, į savo svetainę.
  • Nuo tada kiekvienas skambutis ar skelbimo paspaudimas automatiškai priskiriamas jūsų paskyrai naudojant partnerio ID ir iš karto rodomas partnerio srities paspaudimų statistikoje realiuoju laiku. Žinoma, tai galioja ir pardavimams! Kad jums nereikėtų prisijungti prie partnerių srities, kad patikrintumėte savo sėkmę, iškart po kiekvieno užsakymo internetu gausite pardavimo ataskaitas el. paštu.
  • Galiausiai atsiskaitymo srityje rasite mėnesinius kreditus kartu su gausiomis atsiskaitymo ir atviromis prekėmis, t. y. komisiniais, kuriuos gausite mokėdami vėliau – tik visus jums reikalingus dokumentus.
  • Jūsų komisiniai už pardavimą tarpininkaujant bus patogiai pervesti į jūsų sąskaitą per PayPal arba banko pavedimu – bet kurioje pasaulio vietoje per dvi savaites po to, kai pirkinio suma bus įskaityta į mūsų banko sąskaitą be jokios atšaukimo rizikos.

Geros priežastys PeniMaster ® partnerių programai

Reklamos plotas jūsų svetainėje yra jūsų kapitalas. Todėl kaip profesionalas gerai pagalvokite, kokius pasiūlymus ten reklamuojate, kad nieko neišdovanotumėte.

Stipriai parduodami, novatoriški produktai

PeniMaster ir PeniMaster PRO yra bene technologiškai inovatyviausi tokio tipo penio plėtikliai visame pasaulyje. Įrenginiai yra saugomi patentų daugelyje šalių, o internetu juos siūlo tik tam tikri pardavėjai. Nuo pat pasirodymo rinkoje PeniMaster įgijo tvirtą poziciją kaip stiprus, novatoriškas ir išskirtinis prekės ženklas, turintis puikią reputaciją. Įrenginiai nuolat tobulinami, todėl grąžinimo ir atšaukimo rodiklis yra mažas. Kaip partneris, jūs gaunate naudos iš to, taip pat iš naujų PeniMaster produktų šeimos leidimų, kurie automatiškai įtraukiami į partnerių programą.

Dideli tarpininkavimo komisiniai – išmokėjimas nuo pirmo euro

Jūs gaunate 25% grynosios PeniMaster varpos plėtiklio vertės nuo pirmojo pardavimo. Tik su vienu išpardavimu galimi komisiniai virš 75 eurų.

Patikimas gamintojas iš Vokietijos

Esame PeniMaster teisių turėtojai ir gamintojai . Naudodamiesi šia partnerių programa, jūs nepakliūsite tarpininkui, o patys gausite didžiausią įmanomą komisinį atlyginimą, kurį sumokame tiesiogiai mūsų: punktualiai ir skaidriai. Prekes pristatome iš Vokietijos ir po pirkimo nepaliekame klientų vienų.

Prisiregistruokite prie partnerių programos čia!

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Businesspartner/partnerprogramm.html