PeniMaster penio plėtiklis praktiškai tinka kiekvienam vyrui

PeniMaster ® priešlaikinei ejakuliacijai ir libido gerinimui

Priešlaikinė ejakuliacija (Ejaculatio praecox)

Kompiuterinė iliustracija, kurioje spermatozoidai plaukia link kiaušialąstės.

Jei vyras orgazmo metu savo noru negali atidėti ejakuliacijos momento, jį kankina priešlaikinė ejakuliacija (lot. Ejaculatio preacox). Kai kuriems ligoniams priešlaikinė ejakuliacija neįvyksta masturbacijos metu, o iš karto prieš įsiskverbimą arba netrukus po jo. Pakankamai ilgas lytinio partnerio makšties stimuliavimas iki jos orgazmo neįmanomas.
Skaityti daugiau


priežasčių

Nors fizines problemas taip pat galima įvardyti kaip priežastis (pvz., prostatos uždegimas), priešlaikinė ejakuliacija dažnai yra „proto reikalas“, o ne medicininė problema ligos prasme. Stresas, didelė įtampa ar vidinio noro suvaldyti orgazmą trūkumas yra bandymai paaiškinti šį seksualinį sutrikimą.

Skaityti daugiau


gydymo galimybės

Galimi įvairūs biologinio grįžtamojo ryšio mokymo metodai, kuriais suinteresuotas asmuo turėtų išmokti laiku pajusti „suvaldantį“ orgazmą ir protiškai bei fiziškai jį atremti (pvz., „stop-start“ metodas, „squeeze“ metodas). Narkotikų terapija dažnai grindžiama jutimo stimulo mažinimu, desensibilizuojant varpą vietiniais anestetikais arba smegenyse veikiančiomis medžiagomis.


PeniMaster ® kaip biologinio grįžtamojo ryšio mokymas

PeniMaster varpos plėtiklio naudotojų patirtis parodė, kad ilgalaikis varpos tempimas gali lemti simptominį priešlaikinės ejakuliacijos pagerėjimą, jei nėra fizinių priežasčių ar ligų.

Tikėtina, kad varpos tempimas veikia kaip sensorinė biologinio grįžtamojo ryšio kilpa, kurios metu smegenys nesąmoningai suvokia tą kūno dalį, kuri šiaip kasdieniame gyvenime yra „paslėpta“. Įprastas nuolatinio „mašinos liečiamo“ varpos poveikis, panašus į aktyvią terapiją (žr. aukščiau), gali sukelti psichikos desensibilizaciją ir geresnę ejakuliacijos laiko kontrolę.

Net naudotojai, kurie gali kontroliuoti savo orgazmą keletą minučių, taigi žymiai ilgiau nei tie, kuriuos paveikė priešlaikinė ejakuliacija, gali pagerinti savo seksualinę ištvermę naudodami PeniMaster arba PeniMaster PRO varpos plėtiklį.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Applications/vorzeitiger-samenerguss-ejaculatio-praecox.html