Medicinos darbuotojai žiūri į https://www.penimaster.de/ lankytoją arba diskutuoja

Bandymų ataskaitos, tyrimai ir gydytojų patirtis naudojant PeniMaster PRO

PeniMaster ir PeniMaster PRO tyrimų, bandymų ir gydytojų patirties apžvalga


dr Ignacio Moncada urologas

dr Ignacio Moncada, Ispanija

Kontroliuojamas klinikinis tyrimas British Journal of Urology: PeniMaster PRO yra saugus ir veiksmingas gydant Peyronie ligą (varpos kreivumą) – prietaisas gali būti naudojamas kaip chirurgijos alternatyva.

Plataus masto tarptautinis klinikinis tyrimas įrodo, kad medicinos produktas Penimaster PRO iš Vokietijos siūlo veiksmingą ir saugų patologinio varpos kreivumo (Peyronie liga; IPP, Induratio penis plastica) gydymą ir gali būti greitai veiksminga alternatyva didelės rizikos chirurgijai. su nedideliu šalutiniu poveikiu.

Priklausomai nuo naudojimo intensyvumo, kas mėnesį varpos ilgis gali padidėti iki 1 centimetro, o apimtis – iš esmės.

Skaityti daugiau


gydytojo išvada dr medicinos Timo A Spanholtz

dr medicinos Timo Spanholtzas, Vokietija

dr medicinos Timo Spanholtzas: šiuolaikinėms chirurginėms procedūroms, skirtoms varpos pailgėjimui ir varpos storinimui, taip pat reikalingas varpos ilgintuvas.

Prieš kelerius metus varpos didinimas vis dar buvo absoliutus tabu, tačiau šiandien jis užima tvirtą vietą kosmetinės chirurgijos pasaulyje. Plastikos chirurgas dr. Timo Spanholtzas iš Kelno naujausiais metodais operuoja vyrus, kurie nori ilgesnio ar storesnio penio. Savo indėlyje jis paaiškina plastinių-kosmetinių varpos operacijų galimybes, ribas ir riziką bei paaiškina, kodėl savo pacientams terapiniam tolesniam gydymui skiria išskirtinai penio ilgintuvą PeniMaster PRO .

skaityti ataskaitą


Kambizas Tajkarimis

Kambiz Tajkarimi, JAV, medicinos mokslų daktaras, urologijos specialistas, Robotikos ir minimaliai invazinės chirurgijos direktorius – Fredericko regioninė sveikatos sistema, medicinos prietaisų reguliavimo patarėjas – Emergogroup, produktų kūrimo specialistas

Kuo Penimaster Pro skiriasi nuo visų kitų rinkoje esančių varpos didinimo prietaisų (traukos prietaisų)? pvz. B. Andropenis, X4labs, Physiomed, Fastsize ar Sizegenetics?

UROLOGO PERSPEKTYVA: Daug metų vyrams, turintiems penio išlinkimą, rekomendavau Fastsize (nebėra rinkoje) arba X4labs . Urologijos centruose daugėja įrodymų, kad varpos traukimas gali padėti ištiesinti išlenktą penį ir atgauti ilgį, prarastą dėl varpos randų (Peyronie liga, chirurginis implantų pašalinimas, infekcija, trauma, smėlio laikrodžio susiaurėjimas ir kiti negalavimai). Mano pacientai, kurie pirko minėtus produktus, jų nemėgo ir po kelių bandymų atsisakė. Buvau nusivylęs, kad pateikiau rekomendacijas dėl produktų, kurių mano pacientai nepatiko.

Skaityti daugiau


medicininė išvada

Klinikinis tyrimas dviejose Rusijos klinikose:
Kombinuota terapija su PeniMaster®PRO sustabdo tipišką varpos trumpėjimą po chirurginio prostatos pašalinimo sergant prostatos vėžiu ir sukelia varpos pailgėjimą.

Po chirurginio prostatos pašalinimo (prostatektomijos) dėl prostatos vėžio varpa per kelis mėnesius dažnai gali gerokai sutrumpėti (keliais centimetrais). Be to, dėl to dažnai kyla erekcijos problemų.

Klinikinis tyrimas (2015–2016 m.), kuriame dalyvavo 60 vyrų nuo 60 iki 70 metų, rodo, kad PeniMaster PRO ir PD5-E inhibitorių (fosfodiesterazės V inhibitorių) derinys sustabdo varpos susitraukimą po prostatektomijos ir netgi pailgina varpą. gali būti. Negydytiems pacientams varpa sutrumpėjo -12,45%, tiriamųjų, gydytų PeniMaster PRO, varpa pailgėjo +5,5%. Gebėjimas turėti erekciją taip pat gali būti pagerintas pooperaciniu laikotarpiu gydomiems asmenims.

skaityti studiją


Gydytojo išvada Prof. dr. Gotfrydas Lemperlis

Prof. dr. Gottfriedas Lemperle, Vokietija

Prof. dr. Gottfried Lemperle apie PeniMaster®PRO

Prof. dr. Gottfriedas Lemperle'as tarptautiniu mastu vertinamas kaip vienas labiausiai patyrusių plastinės chirurgijos specialistų. Federalinio kryžiaus už nuopelnus 1-osios klasės nešėjas yra daugybės specializuotų knygų ir mokslinių publikacijų, įskaitant apie varpos operacijas, autorius. Kitame straipsnyje prof. Lemperle pabrėžia varpos plėtimo priemonių naudą atliekant varpos operacijas ir rekomenduoja PeniMaster PRO sistemą dėl jos struktūrinių pranašumų.

skaityti ataskaitą


gydytojo išvada dr Ruslanas Petrovičius

dr Ruslanas Petrovičius, Rusija

dr Ruslanas Petrovičius apie PeniMaster®PRO

Šis tekstas yra žinomo urologo ir andrologo dr. Ruslanas Petrovičius apie varpos plėtiklį PeniMaster PRO .
Jo fiziologinio varpos plėtiklio PeniMaster PRO įvertinimas yra pagrįstas jo paties ir pacientų, naudojančių įprastinius varpos tempimo prietaisus, patirtimi, palyginti su PeniMaster PRO.

skaityti ataskaitą

Traukos svarba kombinuotam gydymui pacientams, sergantiems mikropeniu ir hipogonadizmu.

Hipogonadizmu sergančių pacientų kombinuotas gydymas testosteronu ir PeniMaster PRO plėtikliu pasirodė esąs veiksmingesnis nei pakaitinė terapija vien testosteronu.

skaitykite atvejo analizę

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Presse-Medien/Arztreports/doctor reports.html