Medicinos darbuotojai žiūri į https://www.penimaster.de/ lankytoją arba diskutuoja

Bandymų ataskaitos, tyrimai ir gydytojų patirtis naudojant PeniMaster PRO

Medicinos ataskaita Prof. Dr. Gottfried Lemperle apie PeniMaster ® PRO

 • Varpos plėtiklio naudojimas prieš ir po varpos operacijos yra naudingas.
 • esant komplikacijoms, ruošiantis varpos implantavimui, suleidžiant PMMA užpildą varpai storinti
 • plėstuvo alternatyvų nėra
 • Ekspanderis turi atitikti tam tikrus dizaino kriterijus, kad būtų patogus ir pakankamai ilgas, kad jį būtų galima nešioti ir naudoti po operacijos
 • Išplėtimo vakuuminė kamera turi būti anatominės formos, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir maksimalus naudojimo laikas.

PeniMaster PRO naudojimas varpos pailginimo ir didinimo operacijose

1971–1994 m., kai dirbau plastikos chirurgu Frankfurto Markuso ligoninėje, įkūrėme transseksualų centrą, kuriame daugiausiai buvo varpos konstrukcijos, skirtos transseksualioms pacientėms. Vėliau Kalifornijos universitete San Diege man buvo pristatytos varpos didinimo problemos naudojant vamzdinį silikoninį implantą (Elist Penile Implant) Los Andžele arba braziliško preparato nuo raukšlių injekcijos po varpos oda. agentas („Metacrill“). Casavantesas Tichuanoje, susidūręs.

Esant komplikacijoms, manau, kad varpos plėtiklio , t. y. išorinio prietaiso, kuriuo varpa ištempiama ilgesniam laikui, naudojimas yra naudingas siekiant arba pagerinti, arba galiausiai užtikrinti operacijos rezultatą. . Pavyzdžiui, kelis mėnesius ištempus varpą kelias valandas per dieną, audinys žymiai atsipalaiduoja. Vadinasi, operacijos metu varpa yra didžiausio natūralaus ilgio, o tai reiškia, kad galima naudoti didžiausią įmanomą silikoninį implantą. Paprastai tai yra paciento pageidavimas.

Rezultatai apie 400 pacientų iš Dr. Tačiau Elist taip pat parodė (žr. mano pristatymą „Varpos padidinimas naudojant Elist silikoninį implantą arba nuolatinį PMMA užpildą“), kad 3,4 % atvejų dėl silikoninio implanto atsirado lengvas uždegimas, kad 2 % vyrų turėjo turėti implantas buvo pašalintas mažiausiai tris savaites. Per šį laiką dėl žaizdų gijimo reakcijų ir kapsulės susitraukimo varpa gerokai susitraukia ir po korekcijos jį sunku vėl ištempti naudojant tokio pat dydžio implantą. Dėvint ekspanderį per šį laiką iš esmės išvengiama varpos atitraukimo ir gaunamas antrasis maždaug toks pat geras rezultatas.

Be to, po PMMA užpildo įpurškimo plėtiklis apsaugo nuo nepageidaujamų iškilimų ir poslinkių, kiek įmanoma labiau imobilizuojantis ištiestoje padėtyje, kol mikroimplantai tvirtai pritvirtinami prie veleno. Kartu su vaistais, apsaugančiais nuo naktinės erekcijos (klonazepamo 1 mg arba Proscar 5 mg vakare), ekspanderis išlaiko varpos ilgį ir pašalina šią problemą.

Varpos plėtiklio naudojimui aprašytose taikymo srityse alternatyvų nėra. Tačiau, kad tiktų chirurginei priežiūrai prieš ir po operacijos, ji turi būti labai patogi nešioti, kad būtų galima tepti pakankamai ilgai. Plėtikliai, kurie traukia varpą naudodami strypus, diržų sistemą ar svarmenis, dažniausiai tvirtinami gumine kilpa už galvos. Varpą galima skausmingai suspausti ir apriboti gaktos aprūpinimą krauju. Abiem atvejais tokį plėtiklį reikia pašalinti po gana trumpo apdorojimo laiko.

Į varpą įstačius Elist silikoninį implantą, ekspanderis su kilpine fiksacija negali būti pritvirtintas dėl jo fiksacijos po gaktika. Šiuo metu vienintelis plėtiklis, kuris naudoja tik gaktą, kad perduotų traukimo jėgą į varpą, turi prezervatyvą primenantį vakuuminį skambutį kaip kontaktinę sistemą, o ne kilpą.

Kad jautriai varpos varpos odai su tokiais varpeliais būtų daromas kuo mažesnis neigiamas spaudimas, specialus prezervatyvas varpos galvute turėtų būti pritaikytas prie anatominės varpos galvutės formos, kad būtų pasiekta fiziologiškai švelni, nepozityvi fiksacija. nepertempiant ir nedeformuojant gaktos. Kadangi skausmas dėvint arba šalutinis poveikis, pvz., pūslės ant gaktos, laikinai sustabdo tempimo procedūrą.

Prof. dr. Gotfrydas Lemperlis

Hanswjacob , CC BY-SA 4.0 , per Wikimedia Commons

Gyvenimo aprašymas Prof. Dr. Gotfrydas Lemperlis

Prof. dr. Gottfriedas Lemperle'as yra tarptautiniu mastu pripažintas plastinės chirurgijos srities šviesuolis ir daug prisidėjo prie medicinos. Prof. Lemperle paskelbė daugiau nei 250 mokslinių publikacijų ir yra daugelio medicinos vadovėlių bendraautoris. Jis taip pat yra daugelio plastinės ir estetinės chirurgijos vadovėlių redaktorius. Be to, prof. Lemperle suskaitė daugiau nei 600 mokslinių paskaitų ir režisavo daugybę mokslinių filmų apie naujus plastinės chirurgijos chirurginius metodus. Daugiau nei 20 metų jis buvo Frankfurto universiteto profesorius. Nuo 1998 m. jis yra Kalifornijos universiteto San Diege garbės klinikinis profesorius.

Už nepaprastus pasiekimus plastinės chirurgijos srityje prof. Lemperle 2010 metais Vokietijos plastinės, rekonstrukcinės ir estetikos chirurgų draugijos apdovanotas Dieffenbacho medaliu.

Dėstydamas Frankfurto universitete, tuo pat metu būdamas vyresniuoju gydytoju, o vėliau – plastinės chirurgijos skyriaus vedėju Šv. Marko ligoninėje, prof. Lemperle prisidėjo prie daugybės šios srities chirurginių strategijų. Jo naujovės apima krūtų atstatymo metodus ir veido deformacijų, tokių kaip gomurio įskilimas, korekciją, be kitų plastinės chirurgijos naujovių. Už tai jis buvo išrinktas vienu geriausių plastinės chirurgijos specialistų Vokietijoje.

1979 metais prof. Lemperle įkūrė ne pelno siekiančią asociaciją Interplast Germany e. V ., kuri atlieka nemokamas korekcines operacijas atrinktiems pacientams, kenčiantiems nuo fizinių deformacijų besivystančiose šalyse. Nuo to laiko dr. Pats Lemperle'is vadovavo daugiau nei 30 Interplast misijų keliose Azijos ir Afrikos šalyse. Jis yra asociacijos garbės narys ir toliau dirba savo darbą savanoriškais pagrindais.

1997 m. prof. Lemperle buvo apdovanotas Federaliniu I laipsnio kryžiumi „Už nuopelnus“.

Prof. Lemperle taip pat profesionaliai dirba estetinės biotechnologijos srityje kaip „AscentX Medical, Inc.“ vyriausiasis medicinos pareigūnas ir „Hafod Bioscience BV“ vyriausiasis patarėjas medicinai. Jis taip pat yra Kinijos plastinės estetinės chirurgijos tyrimų tarybos garbės narys.

dr Lemperle su žmona gyvena Frankfurte prie Maino (Vokietija).


Prof. Gottfired Lemperle programoje „PeniMaster PRO“.

 • Tik PeniMaster PRO atitinka prof. Lemperle keliamus reikalavimus varpos plėtikliui.
 • Nepaisant konstruktyvių apsauginių mechanizmų nuo šalutinio poveikio, kurį sukelia perkrova, pacientas turi priprasti prie prietaiso per ilgesnį laiką.
 • Ypatinga yra tai, kad PeniMaster PRO galvutės kamera formuoja formą, atitinkančią gaktą ir nenuslysta nuo varpos net per prakaitą ir riebalus.
 • Prof. Lemperle rekomenduoja PeniMaster PRO kaip vienintelę galimybę naudoti prieš ir po operacijos.

Iš man žinomų produktų, kurie siūlomi kongresuose arba internete, tik vienas prietaisas atitinka aukščiau nurodytus kriterijus – PeniMaster PRO , kurį gamina MSP Concept GmbH & Co. KG Berlyne/Vokietija ir siūlomas kaip I klasės medicinos produktas. .

Anatominės formos galvutės fiksaciją galima naudoti su lazdele arba su dirželiu, kurį galima nešioti įvairiais būdais, norint patempti varpą. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad diržo sistema yra lankstesnė, tačiau jungtis jokiu būdu nėra tokia standi, kaip atrodo. Tačiau jungtis gali būti naudojama tik po dviejų ar trijų savaičių po pailginimo operacijų, nes laikantis žiedas prispaustų šviežią rando audinį, susidarantį po to, kai buvo nutraukti varpos raiščiai (jockstrap) .

Iš esmės varpos plėtiklis yra naudingas atliekant tokią ilginimo operaciją, kad būtų išvengta varpos sutrumpėjimo dėl atsitraukiančio rando audinio . Šiuo atveju pravartu nešioti plėstuvą kaip kelių diržą (vertikaliai žemyn) arba kaip petį (įstrižai į viršų).

Varpelio plėtiklis gali sukelti apyvarpės patinimą, jei jis bus įtrauktas į vakuuminę kamerą, arba gali atsirasti pūslių ar mėlynių ant galvos. Paprastai tokios problemos kyla, kai pacientas taiko be reikalo dideles vakuumo ar traukos jėgas, kurias sistema tikrai gali suteikti nepripratusi. Tai neutralizuojama prisitaikanti membrana , kuri automatiškai apgaubia gaktą, kai jis įsiurbiamas į kamerą. Nepaisant to, pacientas turėtų palaipsniui per maždaug dvi savaites priprasti prie tempimo gydymo ir didesnių tempimo jėgų.

Naudojant PeniMaster PRO sistemą, reikia pabrėžti, kad minėta varpos galvutės membrana nešiojant dinamiškai prisitaiko ir neslysta dėl drėgmės (pvz., prakaito). Tai rodo, kad tarp varpos galvutės ir gaktos kameros iš tikrųjų yra tinkama forma, o ne jėga. Atvirkščiai, tarp membranos ir varpos galvutės planuojama įvesti vidutinio klampumo silikoninę alyvą , kad būtų užtikrintas didesnis komfortas ir papildomas lipnus surišimo efektas.

Kadangi šalutinio poveikio naudojant PeniMaster PRO galima išvengti teisingai naudojant pagal naudojimo instrukcijas ir greitai užgyti pertraukos metu, laikau šio naujoviško prietaiso siūlomą rizikos ir naudos santykį ir rekomenduoju jį naudoti prieš ir po jo. -operatyvinis naudojimas kaip vienintelė man žinoma galimybė šiuo metu.

Kredencialai:

 1. Nabil N, Hosny H, Kadah A, Shamloul R. Varpos didinimo ir pailginimo procedūrų chirurginių rezultatų įvertinimas. Urol Int. 2013;90:465-469
 2. Shirvanian V, Lemperle G, Araujo Pinto C, Elist JJ. Sutrumpintas penis po varpos protezo implantavimo, apdorotas poodiniu minkštu silikoniniu varpos implantu: atvejo ataskaita. Int J Impot Res 2013;10:100-104
 3. Elist, JJ, Shirvanian V, Lemperle G. Chirurginis varpos deformacijos dėl kreivumo gydymas naudojant poodinį minkštą silikoninį implantą: atvejo ataskaita. Open J Urol 2014;4:91-97
 4. Casavantes L, Lemperle G, Morales P. Varpos apimties didinimas su PMMA pagrindu pagamintais minkštųjų audinių užpildais. Priimta Seksualinės medicinos žurnalo
 5. Lemperle G, Elist JJ, Elist silikoninio implanto, skirto varpos didinimui, sauga ir veiksmingumas. Pateikta Seksualinės medicinos žurnalui


Prof. dr. Gottfried Lemperle plastikos chirurgas
Frankfurtas prie Maino

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Presse-Medien/Arztberichte/bericht-lemperle.html