Medicinos darbuotojai žiūri į https://www.penimaster.de/ lankytoją arba diskutuoja

Bandymų ataskaitos, tyrimai ir gydytojų patirtis naudojant PeniMaster PRO

dr medicinos Timo A. Spanholtz apie chirurginį varpos didinimą ir PeniMaster PRO priežiūrai

  • Operatyvaus varpos padidėjimo rezultatas negali būti nuspėjamas ir priklauso nuo individualių paciento fizinių būklių
  • nuolatinis varpos pailginimas operacijos būdu maždaug 1,5–2,5 cm
  • Varpos sustorėjimas per autologinius riebalus patikimai padidina varpos apimtį 1,5–2,5 cm
  • Chirurginė rizika yra vidutinė ir valdoma
  • Po chirurginio storinimo ar pailginimo būtina dėvėti tempimo įtaisą, kad operacija būtų sėkminga
  • dr „Spanholtz“ naudoja tik „ PeniMaster PRO “ versiją kaip strypų plėtiklį
  • Priežastis: didelis komforto lygis, galimas ilgas nešiojimo laikas, tvirtinimas tik prie varpos galvutės (nėra tvirtinimo elementų (pvz., prezervatyvų)) ant varpos koto

Šiuolaikinės chirurginės procedūros varpos didinimui

Prieš kelerius metus varpos didinimas vis dar buvo absoliutus tabu, tačiau šiandien jis užima tvirtą vietą kosmetinės chirurgijos pasaulyje. Nepaisant to, nedaugelis patyrusių chirurgų siūlo šias intervencijas, nes jos yra plastinės chirurgijos ir urologinių metodų derinys, o tik nedaugelis gali profesionaliai valdyti šią sąsają. Be to, kad per autologinį riebalų persodinimą galima pastorinti varpą, nukirpus išcentrinį laidą galima pailginti varpą – paaiškiname svarbiausias šios procedūros detales.

Autorius: Dr. medicinos Timo A Spanholtz

Penio ilgis ir varpos storis: kas yra normalu, kas vidutiniška?

Varpos ilgis matuojamas nuo varpos pagrindo (o čia nuo pirmosios skersinės odos raukšlės) iki gaktikaulio galiuko. Storis, savo ruožtu, nustatomas apskritimu veleno viduryje, naudojant lanksčią matavimo juostą. Vokiečių varpos ilgis vidutiniškai yra 7,3 cm, kai yra suglebęs, ir 15,4 cm, kai jis stovi. Perimetras padidėja nuo 7,6 cm, kai jis suglebęs, iki 11,1 cm, kai jis stovi. Šios vertės yra daugiau ar mažiau panašios visiems baltiesiems europiečiams. Juodaodžių lytiniai organai paprastai būna didesni visais matmenimis, o azijiečių – mažesni. Yra lytinių organų, kurie net atsipalaidavę yra gana ilgi ir stori, tačiau stačiomis nespėja žymiai padidinti ilgio ir apimties. Šios galūnės, dar liaudiškai žinomos kaip „mėsos varpos“, yra kontrastuojamos su „kraujo varpos“, kurios suglebusios yra ties apatine riba, tačiau stačiomis pailgėja ir storėja. Beje, moterų apklausoje apie jų seksualinius pomėgius, penio storis vaidina pagrindinį vaidmenį ir aiškiai iškelia (dažnai erzinantį) perteklinį ilgį.Todėl, be varpos ilginimo, būtinai visada turėtumėte susidoroti su varpa. sustorėjimas.

dr medicinos Timo A Spanholtz

CV Dr. medicinos Timo A Spanholtz

Timo Spanholtzas užaugo kaip gydytojo ir mokytojo sūnus Celle mieste, Šiaurės Vokietijoje. Baigęs vidurinę mokyklą ir atlikęs visuomeninius darbus, studijavo žmonių mediciną Justus Liebig universitete Giesene ir medicinos universiteto klinikoje Hanzos mieste Liubekas. Čia Spanholtzas įgijo plastinės ir estetinės chirurgijos krypties daktaro laipsnį Plastinės chirurgijos katedroje, pas doktorantūros vadovą prof. Hansas-Günthermachensas. Jis pasiekė retą aukščiausią įvertinimą „summa cum laude“, tęsė mokslinius tyrimus įvairiose universitetų klinikose, skaitė daugybę nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintų paskaitų ir buvo apdovanotas už mokslinį darbą.

Jo praktinius mokymus vedė dr. Spanholtzas Londono universiteto koledže (JK), taip pat Karaliaus Edvardo universitete Durbane (Pietų Afrika), Berno universiteto klinikoje ir Kelno plastinės chirurgijos skyriuje (Viteno / Herdeko universitetas). Prieš įkurdamas savo privačią praktikos kliniką Rosengarten Kelne ir Bergisch Gladbache, dr. Spanholtzas dirbo vyriausiojo gydytojo pavaduotoju Miuncheno Ludwigo-Maximilianso universitete.

dr Spanholtzas yra daugybės specializuotų straipsnių keliomis kalbomis autorius, kelių knygų autorius ir specializuotų vadovėlių rankų chirurgijos ir plastinės chirurgijos srityse redaktorius ir autorius. dr Spanholtzas yra vedęs, turi vieną sūnų ir gyvena Bergisches žemėje netoli Kelno.

Kiek centimetrų galima padidinti varpą?

Galutinis rezultatas priklauso nuo daugelio veiksnių: pradinės situacijos, individualios anatomijos, chirurgo patirties ir tolesnio gydymo režimo. Varpos ilginimo prilipimo taškas yra individuali anatomija Kadangi varpos ilginimo metu paslėpta kaverninio kūno dalis yra "ištraukiama" iš kūno, chirurgas šiuo metu negali turėti įtakos galutiniam rezultatui, nes paslėptas ilgis yra skirtingas kiekvienam vyras bet fiksuotas . Rosengarten praktikos klinikoje mes paaiškiname rezultatus, kurių tikimasi: Apskaičiuokite, kad ilgainiui priaugsite apie 1,5–2,5 cm ilgio. Jei jums to nepakanka, geriau nesidaryti operacijos, nei po to nusivilti. Žinoma, gali būti ir ilgesnis ilgis, bet, deja, nėra galimybės patikimai pasakyti apie pooperacinį ilgį prieš operaciją. Tai yra pagrindinis varpos padidėjimo trūkumas.

Tačiau kalbant apie varpos storinimą, situacija yra visiškai kitokia: čia mums padeda erzinančios riebalų sankaupos ant pilvo ir šonų, kuriais ir taip skundžiasi daugelis vyrų. Naudojant specialią ir labai modernią riebalų nusiurbimo techniką (BodyJet ® WAL riebalų nusiurbimas) iš šių sričių pašalinami riebalai ir paruošiami injekcijai į varpos kotą. Gyvi riebalai įšvirkščiami sukamuoju būdu, todėl apimtis padidėja maždaug 1,5–2,5 cm, priklausomai nuo pradinės apimties prieš operaciją.

Varpos padidėjimo rizika ir šalutinis poveikis

Varpos padidinimas yra chirurginė procedūra, kuri, kaip ir bet kuri kita operacija, turi riziką ir šalutinį poveikį. Kadangi, norint nupjauti išcentrinį raištį (ligamentum suspensorium), reikia padaryti pjūvį, retai gali atsirasti žaizdų infekcijų ir pavienių šios žaizdos žaizdų gijimo sutrikimų. Pooperacinis kraujavimas ir kartais jutimo sutrikimai taip pat yra dažnesnės šios operacijos pasekmės. Taip pat galimos mėlynės (hematomos), kai kurios iš jų yra ryškios ir gali plisti iki šlaunies ar kapšelio. Tačiau jie visiškai išnyksta po 1-2 savaičių. Nors buvo aprašyta erekcijos disfunkcija ir negalėjimas pastoti, šios (sunkios) komplikacijos mano rankose dar nepasitaikė.

Tolesnis gydymas PeniMaster PER

Tačiau penio pailginimas ir penio tankinimas yra tik vienas žingsnis tobulo galutinio rezultato link. Pailginus varpą, svarbu, kad varpa būtų įtempta, t. y. nutrūkęs raištis dėl išorinės įtampos negalėtų vėl susijungti. Yra daugybė produktų, skirtų varpos traukos gydymui. Rosengarten praktikos klinika intensyviai nagrinėjo papildomo gydymo schemas ir pasirinko PeniMaster . PRO (su specialia lazdele, kuri ištempia varpą prie gaktikaulio). Tai labai pasiteisinęs ir efektyvus prietaisas, nes pailginus varpą jis nesugriebia už varpos koto, o sukuria traukiamąjį poveikį vien per varpos galiuką ar gaktą. Unikali PeniMaster glans kamera PRO puikiai atlieka šį tikslą ir gali būti tepamas praėjus 5-7 dienoms po operacijos, taip užtikrinant geriausią įmanomą rezultatą. Tolesnis gydymas vaidina ypač svarbų vaidmenį derinant varpos ilginimą ir storinimą, nes autologiniai riebalai, esantys varpos kotelyje, jokiu būdu neturi būti spaudžiami, todėl svarbus varpos traukimas turėtų vykti tik per varpos galiukas (glans), į kurį retai persodinami riebalai. Tais atvejais, kai taip pat norima pastorinti arba padidinti patį gaktą, varpos ilginimas ir varpos storinimas turėtų vykti dviem atskirais etapais.
PeniMaster PRO, kurį savo pacientams suteikiame iš karto po varpos padidėjimo, siurbimo mechanizmu uždedamas ant gaktos ir pailgina varpą per strypų sistemą. Dėvimas kuo dažniau, bet bent 3-4 valandas ryte ir po pietų ar vakare. Net jei prietaisas nuotraukose atrodo gana didelis, jį galima dėvėti net po įprastomis kasdienėmis kelnėmis.

Kaip ir varpos padidėjimas pas Dr. Spanholtz baigiasi.

Po išsamios išankstinės diskusijos, kuri taip pat gali vykti telefonu ar Skype, mums reikia tik vadinamojo mažo kraujo kiekio , kurį gali atlikti vietinis šeimos gydytojas arba mūsų klinikoje. Po konsultacijos atsiųsime Jūsų užpildytus dokumentus ir atsinešime į operaciją. Jūs būsite informuotas apie anksčiau apskaičiuotą mokestį, kad būtų užtikrintas visiškas išlaidų skaidrumas.

Pačios operacijos dieną aš, dr. Spanholtz, tada su jumis operacijos detales, anesteziologas jums paaiškins apie trumpą anesteziją prieš operaciją. Vien varpos ilginimui tai užtrunka apie 60 minučių, o kartu pailginant ir pastorinant – apie 1,5-2 valandas. Skausmas pailginus varpą yra valdomas, todėl procedūra dažnai yra ambulatorinė, o tai reiškia, kad iš klinikos galima išeiti iš karto po operacijos. Siūlai išsivynios savaime. Maždaug po 5 dienų reikia pradėti atitraukimo gydymą PeniMaster PRO.

Atkūrimo etapas trunka apie savaitę. PeniMaster PRO taip pat leidžia atlikti išsiblaškymo terapiją kasdieniame gyvenime, nes ją galima nešioti ir po kelnėmis. Norint užtikrinti rezultatą, 6 savaites reikia atitraukti dėmesį kiek įmanoma daugiau valandų per dieną. Apie 6 savaites reikėtų vengti sporto, sekso ir kitos intensyvios fizinės veiklos.

Ko galima tikėtis iš rezultato?

Varpos pailginimo atveju pasiektas pailgėjimas matuojamas operacijos metu, tačiau tai nebūtinai atspindi galutinį rezultatą. Paprastai vėl prarandami keli milimetrai pasiekto pailgėjimo, nes dėl vidinio žaizdos gijimo susidaro randai, kurie šiek tiek atitraukia erekcijos audinį. Pavyzdys iš praktikos: pacientas neerekcijos būsenoje turi 8 cm, o operacijos metu pasiekiamas pailgėjimas iki 11,5 cm. Taigi ilgis padidėjo 3,5 cm. Po metų pakartotinio patikrinimo metu pamatuojame 2,5 cm ilgio padidėjimą, nes dėl vidinio rando „pamestas“ vienas centimetras.

Penio didinimas kaip šiuolaikinė chirurgija: tinka jums?

Apibendrinant galima pasakyti, kad penio pailginimo ir sustorėjimo skaičius gerokai išaugo. Nors moterys jau seniai atviros intymioms operacijoms ir ypač lytinių lūpų korekcijai, vyrams (kaip ir dažnai) reikia šiek tiek ilgiau. Nepaisant to, varpos didinimas kaip varpos pailginimo ir tankinimo derinys dabar įsitvirtino kaip fiksuota operacija Rosengarten praktikos klinikoje, o pastaraisiais metais per savaitę matome nuo 2 iki 5 pacientų dėl varpos padidėjimo, storinimo ar abiejų derinys. Nors procedūra techniškai sudėtinga, ją vis tiek galima apibūdinti kaip mažos rizikos. Net jei negalima tiksliai numatyti tikslaus varpos pailgėjimo rezultato, varpos sustorėjimas autologiniais riebalais yra nuspėjamas, todėl bendras rezultatas paprastai yra patenkinamas. Prastova, palyginti su kitomis operacijomis, yra labai trumpa, o tinkamumas kasdieniam naudojimui jau vėl pasiekiamas po kelių dienų. Paprastai planinei operacijai atlikti pacientai turi būti pilnamečiai (18 metų). Amžiaus ribos nėra – varpos didinimo darbus jau atlikome 74 metų pacientams.

Kreipkitės į gydytoją:

dr medicinos Timo A Spanholtz
Plastinės ir estetinės chirurgijos specialistas
Rosengarten praktikos klinikos vadovas
Kelnas ir Bergisch Gladbachas

www.praxisklinik-rosengarten.de

info@praxisklinik-rosengarten.de

Karštoji linija: 02202-240524

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Presse-Medien/Arztreports/moderne-operationverfahren-zur-penisvergroesserung.html