Medicinos personalas žiūri į www.penimaster.de lankytoją arba diskutuoja

Bandymų ataskaitos, tyrimai ir gydytojų patirtis naudojant PeniMaster PRO

Kuo Penimaster Pro skiriasi nuo visų kitų rinkoje esančių varpos didinimo prietaisų (traukos prietaisų)? pvz. B. Andropenis, X4labs, Physiomed, Fastsize ar Sizegenetics?

UROLOGO PERSPEKTYVA: (iš Kambiz Tajkarimi, MD, urologijos specialistas, Robotikos ir minimaliai invazinės chirurgijos direktorius – Fredericko regioninė sveikatos sistema, medicinos prietaisų reguliavimo patarėjas – Emergogroup, produktų kūrimo ekspertas)
Daug metų vyrams, turintiems penio išlinkimą, rekomendavau Fastsize (prekyboje nebėra) arba X4labs . Urologijos centruose daugėja įrodymų, kad varpos traukimas gali padėti ištiesinti išlenktą penį ir atgauti ilgį, prarastą dėl varpos randų (Peyronie liga, chirurginis implantų pašalinimas, infekcija, trauma, smėlio laikrodžio susiaurėjimas ir kiti negalavimai). Mano pacientai, kurie pirko minėtus produktus, jų nemėgo ir po kelių bandymų atsisakė. Buvau nusivylęs, kad pateikiau rekomendacijas dėl produktų, kurių mano pacientai nepatiko.

Šios įmonės išleidžia milijonus dolerių per metus reklamuodamos savo produktus, turi stiprią svetainę su nuostabia grafika ir įmantriu SEO. Kiekvienais metais pristatoma keletas padirbinių su patraukliais pavadinimais ir piešiniais, teigiančiais, kad jie padidina jūsų penį „daug colių“ ir daro jus nenugalimą lovoje. „Kas nenorėtų vyro su beisbolo lazda kelnėse?

Žmonės, visa tai nėra tiesa. Gryna fantastika. Tai beprasmės rinkodaros kalbos. Tai netikros naujienos. Geriau pasikonsultuoti su urologu.

Be beprasmio burbuliavimo, varpos traukimas yra naudingas pacientams, sergantiems sunkiomis ligomis, tokiomis kaip varpos fibrozė ir Peyronie liga. Bet ar jie tikrai laikosi savo pažadų? ar jie patogūs Saugus? Ar vienas variantas geresnis už kitą? Atsakymas iki 2015 m. buvo ne. Jie visi buvo vienodi. Tada pasirodė Penimaster Pro . Ir viską pakeitė.

Penimaster Pro (MSP Concepts, Berlynas) man buvo pristatytas Vokietijos medicinos prietaisų konferencijoje 2015 m. Savo džiaugsmui sužinojau, kad puikus vokiečių išradėjas pagaliau sukūrė natūralesnį ir saugesnį penio patempimo mechanizmą (trauką).

Penimaster Pro šiandien yra geriausiai parduodamas varpos didinimo prietaisas visame pasaulyje ir populiariausias medicinos bendruomenėje.

Jei skaitote tai, nedvejodami išbandykite aukščiau nurodytus įrenginius. Jie visi turi 95% - 100% (išskyrus Penimaster Pro) tą patį mechanizmą, kaip paimti varpą, kad jį ištemptų. Nesvarbu, kokį modelį perkate. Jie yra identiški. Neapsigaukite tokių žodžių kaip „auksas“, „sidabras“ ar „varis“.

Neturiu nieko prieš vieną prekės ženklą. Aš juos rekomendavau anksčiau. Kaip urologas, turintis anatomijos ir neurofiziologijos žinių, aš tiesiog negaliu toleruoti to, kaip varpa smaugiama siekiant jį ištempti. Velnias slypi detalėse, mažute!

Tai negali būti naudinga varpai.

Varpos audiniai yra trapūs, yra daug paviršinių kraujagyslių ir nervų, kurių dėl kokių nors priežasčių negalima stipriai suspausti ilgiau nei 3 minutes, pamirškite apie valandas! Oi!

Šie prietaisai sąmoningai sukelia ligą, vadinamą „PARAFIMOZE“.
Parafimozė yra urologinė ekstremali situacija, kai neapipjaustyto vyro apyvarpė negali būti grąžinta į įprastą anatominę padėtį. Taigi gaktika gali būti suspausta. Gydytojams svarbu anksti atpažinti šią ligą ir nedelsiant suteikti pagalbą. Pažiūrėk nuotraukas google ir suprasi apie ką aš kalbu.

JAV ir Europos urologai ir seksologai greitai atsisako šio pasenusio mechanizmo. Extenders, kuris tiesiogine prasme smaugia varpą, negali būti dėvimas ilgiau nei valandą be skausmo ir diskomforto. Varpą galima stipriai suspausti tik tol, kol jis atsimuš ir labai supyks!
Čia galioja principas „PIRMAI: NEŽENKITE“ .

Vis daugiau Peyronie ligos ekspertų, rekomenduojančių traukos įrenginius, žino, kad atitiktis yra raktas į sėkmę. „Dėvėkite bent 3–4 valandas per dieną!“ – tokia jos rekomendacija. Linkiu, kad būtų galima dirbti su minėtais prietaisais be skausmo ir kančios. Visuose aukščiau išvardintuose prietaisuose naudojama guma arba putplastis, kad pasmaugtų varpos kotą prieš pat gaktą, kad jį užfiksuotų. Pažiūrėk.
Ši „suspaudimo jėga“ nutraukia kraujo tekėjimą į gaktą ir iš jos. Todėl maždaug valandą ar ilgiau naudojant tokius prietaisus kaip Andropenis, X4labs, Physiomed, Fastsize, Sizegenetics, kraujas veržiasi į gaktą ir pamėlynuoja . Tai labai skausminga. Taip pat gali atsirasti tirpimas. Vartotojai retai gali ištverti šių įrenginių nepatogumus ilgiau nei valandą. Nesvarbu, ar perkate įprastą versiją, ar „dvigubos platinos, 24k aukso, pagaminta ateivių“ versiją už 6 kartus didesnę kainą.

„Penimaster Pro“ man patinka saugumas, patogumas ir atitiktis. Ir mano pacientai jį nešioja. Kai matau juos klinikoje, jie šypsosi ir džiaugiasi bei nevengia akių kontakto, nes nesilaikė nustatyto nešiojimo laiko.

„Penimaster Pro“ man patinka saugumas, patogumas ir atitiktis. Ir mano pacientai jį nešioja. Kai matau juos klinikoje, jie šypsosi ir džiaugiasi bei nevengia akių kontakto, nes nesilaikė nustatyto nešiojimo laiko.

Šiame vaizdo įraše pažiūrėkite, kaip lengvai laikomas penis . Jokio suspaudimo, jokio smaugimo. Švelnus, elegantiškas ir pagarbus—->Ir taip reikia elgtis su varpa.

Su „Penimaster Pro“ galimos ir meškerykočių, ir diržų sistemos. Vyrams dažniausiai patinka diržų sistema dienos metu. Penimaster Pro puikiai tinka naudoti aktyvioje Peyronie ligos fazėje, kai nėra kitų galimybių, arba kaip modeliavimo priemonę po urologo suleistos Xiaflex injekcijos. Jis naudoja patentuotą ir revoliucinį vakuuminį glanso paėmimo mechanizmą. Galite lengvai nešioti keturias valandas ar ilgiau. Šiuo metu atliekami keli dideli tyrimai dėl daugelio indikacijų. Tai tikrai įdomus laikas gydyti Peyronie ligą.

Geriausi JAV ir Europos Peyronie ligos ekspertai pereina prie „Penimaster Pro“ ir jūs turėtumėte tai padaryti.

Pasitarkite su savo urologu apie Penimaster Pro.

iš dr Kambiz Tajkarimi, MD, urologijos specialistas, Robotikos ir minimaliai invazinės chirurgijos direktorius – Fredericko regioninė sveikatos sistema, medicinos prietaisų reguliavimo patarėjas – Emergogroup, produktų kūrimo ekspertas.

Šaltinis: urologyhealthstore.com

Kambizas Tajkarimis
Kambiz Tajkarimi, MD, robotų chirurgijos direktorius
Frederikas urologijos specialistas
Sertifikuota MD Anderson Physician Network
biografija

dr Tajkarimi įgijo biologijos bakalauro laipsnį, kurio specializacija buvo neuromokslai, Saint Louis universitete (Sent Luisas, MO) su aukščiausiais pagyrimais. Jis gavo medicinos laipsnį Ponce medicinos mokykloje Puerto Rike. Tada jis baigė urologijos rezidentūrą Džordžo Vašingtono universiteto medicinos centre Vašingtone, pripažintame vienu iš pirmaujančių chirurgijos naujovių centrų urologijos srityje. 2008 m. jis įkūrė ir išplėtojo labai sėkmingą laparoskopinės ir robotinės urologijos programą „Summit Health System“ Chambersburg mieste, Pensilvanijoje ir ėjo programos pirmininko pareigas iki 2013 m.

dr Tajkarimi mūsų bendruomenei suteikia didelę laparoskopinės ir robotinės chirurgijos bei sudėtingų urologinių būklių gydymo patirtį. Jis yra vienas labiau patyrusių urologų robotų vidurio Atlanto regione, atliekantis daugiau nei 1200 robotizuotų ir laparoskopinių operacijų. Jo klinikinis susidomėjimas yra minimaliai invazinis urologinio vėžio gydymas. dr Tajkarimi taip pat turi specialių žinių gydant moterų dubens dugno sutrikimus, šlapimo akmenis, bendrąją vaikų urologiją, GPH, moterų urologiją ir erekcijos disfunkciją (ED). Tyrimo rezultatai dr. Tajkarimi buvo paskelbti keliuose recenzuojamuose žurnaluose ir pristatyti medicinos draugijos susitikimuose. Jis yra kelių klinikinių tyrimų pagrindinis tyrėjas.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Wie-unterscheidet-sich-Penimaster-Pro-von-anderen-Penisverlaengerungsgeraeten.html