PeniMaster PRO strypo varpos plėtimo sistemos skyrius
PeniMaster PRO logotipas

PeniMaster ® PRO strypų plėtimo sistema

PeniMaster PRO (Basissystem)Komplettset VerlängerungsstangenKupplungspfanneGrundstangenDrehgelenkeZugkraftkontrolleGewindeschraubenBasisring inkl. Federwaage

Prekės informacija PeniMaster ® PRO strypų plėtimo sistema

PeniMaster PRO strypų plėtimo sistema Išsamus penio plėtiklio aprašymas

1. PeniMaster PRO (bazinė sistema)

(Prekės Nr. PMP -001)
Skaityti daugiau


2. Pagrindo žiedas su spyruokliniu balansu

(Prekės Nr. EEK-003.i)
Laiko PeniMaster PRO (1) tokioje padėtyje, kad sukurtų trauką. Anatominės formos su plokščia, nelenkta apatine puse, kad juostos plėtiklį būtų galima nešioti ir kampu, neišsikišus per juosmens liniją. Pagaminta iš stiklo pluoštu sustiprinto, didelio stiprumo plastiko.

2.1 Traukos kontrolė

Rodo varpos traukimo jėgą 5 dalių skalėje iki maždaug 1150 gramų. Galimos didesnės tempimo jėgos (nerekomenduojama), tačiau matavimais jos neberodomos.

2.2 srieginis varžtas

Skirtas tiksliai ir koreguoti jungties ilgį ir traukos jėgą, veikiančią varpą.

2.3 Posūkiai

Kompaktiški, 180 laipsnių pasukami vyriai, skirti PeniMaster PRO nešioti aukštyn, žemyn arba statmenai kūnui.

2.4 Įžeminimo poliai

Sankabos dėklo (4) tvirtinimui. Apsaugotas nuo netyčinio atsukimo, gali būti pailgintas pridedamais ilginamaisiais strypais (3).


3. Visas pailginimo stulpų komplektas

(Prekės Nr. EEK-004)
Į komplektą įeina 2 cm (EEK-004-2), 4 cm (EEK-004-4), 6 cm (EEK-004-6) ir 8 cm (EEK-004-8) meškerių poros, taip pat trys poros. PeniMaster PRO 0,5 cm (EEK-004-05) pristatymo apimtis tiksliam varpos ilgio reguliavimui iki 30 cm. Galima pratęsti pagal poreikį naudojant papildomus stulpus.


4. Sankabos kaušelis

(Prekės Nr. EPMP-006)
Sujungia strypo traukimo jėgos generatorių (2-4) su PeniMaster PRO (1). Galima patogiai prispausti ant strypų (2.4 arba 3) iš viršaus (klipso funkcija).


Tvirtas apdorojimas

PeniMaster ir PeniMaster PRO turi tvirtą metalinę jungtį, kurią galima pratęsti neribotą laiką ir pasirinktinai chromuoti arba paauksuoti. Visi PeniMaster arba PeniMaster PRO naudojami plastikai yra atsparūs sukimui ir itin tvirti. Mechaniškai ypač įtempti PeniMaster ir PeniMaster PRO komponentai yra sutvirtinti stiklo pluoštu.

Šios pastangos pateisinamos atsižvelgiant į ilgą tarnavimo laiką, nes varpos plėtiklis yra veikiamas didelių taškinių apkrovų, pavyzdžiui, pagrindo žiedo vyrių srityje, dėl jungties sverto jėgų.

Produktas daugiausia surenkamas rankomis. Pavyzdžiui, miniatiūrinės spyruoklės adaptyvių tvirtinimo strypų atstatymui pridedamos rankiniu būdu, o metaliniai strypai poliruojami rankomis.

PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/penisexpander/penimasterpro-stange-expander-details.html