Glans fiksavimo PeniMaster PRO pagrindas daliniam varpos padidėjimui
PeniMaster PRO logotipas

PeniMaster ® PRO pagrindu

Užrakto sistema iš PeniMaster ® PRO

Glans fiksacija su pilnai surinkta PeniMaster PRO užrakto sistema

PeniMaster PRO užrakto sistema patikimai neleidžia orui prasiskverbti tarp gaktikaulio ir adhezinės membranos, o tai žymiai sumažintų sistemos fiksavimo galią. Šliuzų sistema susideda iš sandarinimo latekso šliuzo ir šliuzo žiedo, apimančio šliuzą. Užrakto sistema veikia visiškai automatiškai kiekvienoje PeniMasterRRO naudojimo fazėje ir prisideda prie paprasto, intuityvaus varpos plėtiklio pritaikymo prie varpos.

Struktūriškai elegantiškas sprendimas taip pat dinamiškai prisitaiko prie bet kokio varpos skersmens ir susijaudinimo būsenos naudojimo metu. Visiškai surinkta spyna išsikiša tik septynis milimetrus virš PeniMaster PRO galvutės kameros. Kadangi prie varpos koto (žemiau gaktikaulio) nėra pritvirtinami jokie papildomi sandarinimo ar fiksavimo elementai, PeniMaster PRO taip pat gali būti tepamas ant labai trumpų penių ir klinikinėje zonoje iš karto po varpos operacijų su randų susidarymu (pvz., kietėjimo korekcija). varpos plastika ).. Su šia užrakto sistema neįmanomas trikdantis epiliavimo poveikis arba oro patekimas dėl atsitiktinai sandarinimo sistemoje suspaustų gaktos plaukų.

Produkto privalumai:

  • automatinis sistemos sandarinimas nuo įtekančio oro
  • intuityvus: veikia automatiškai, kai jį užsidedate
  • Varpos kotas lieka be papildomų fiksuojančių elementų po gaktika
  • todėl negalima sugnybti gaktos plaukų
  • galima naudoti iškart po operacijų su randais

Lanksti PeniMaster ® PRO užraktas

PeniMaster PRO latekso spyna iš arti

Ašies simetriškos formos šliuzas, pagamintas iš labai elastingo medicininio latekso, automatiškai ir sandariai užsandarina PeniMaster PRO gaktikaulio kamerą, kai pro jį praeina.

Šliuzo abiejuose galuose yra karoliukas (kraštų sutvirtinimas). Vienas karoliukas įtempiamas į apvalinį šliuzo žiedo griovelį (įspaudimą), kitas – virš sumontuotos sukibimo membranos. Šliuzo galų angos skersmuo yra apie 18 mm, todėl juos galima lengvai perkelti per šliuzo žiedą ir galvutės kamerą. Vidurinė apvalkalo dalis yra smailėjanti, kad apvalkalas visada būtų visiškai sandarus, net ir esant labai plonoms varpoms.

Produkto privalumai:

  • jungia užrakto žiedą ir gaktos kamerą
  • neleidžia orui prasiskverbti tarp gaktikaulio ir membranos

PeniMaster ® PRO šliuzo žiedas

PeniMaster PRO šliuzo žiedas iš arti iš apačios ir iš viršausPeniMaster PRO šliuzo žiedas iš arti iš apačios ir iš viršaus

Šliuzo žiedas yra prijungtas prie PeniMaster PRO glans kameros naudojant latekso šliuzą ir yra naudojamas lengvam varpos galvutės įkišimui į PeniMaster PRO.

Plastikinio žiedo angos skersmuo yra toks pat, kaip ir gaktikaulio kameros, ir išlaiko šliuzą atidarytą kaip piltuvėlį, kad gaktikaulis galėtų būti nukreiptas į gaktikaulio kamerą ir tuo pačiu metu apsaugotų sistemą nuo oro patekimo. Kad tarp gaktikaulio kameros ir užrakto žiedo neįstrigtų kūno plaukeliai, jame yra keturi maži tarpikliai.

Produkto privalumai:

  • išlaiko šliuzą atidarytą, kad būtų lengva įkišti gaktą į PeniMaster PRO
  • su tarpikliais, kad nesusitrauktų kūno plaukai
PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/penisexpander/penimasterpro-schleusen-system.html