Glans fiksavimo PeniMaster PRO pagrindas daliniam varpos padidėjimui
PeniMaster PRO logotipas

PeniMaster ® PRO pagrindu

Penio fiksacija PeniMaster ® PRO

Kad būtų galima ištempti varpą plastinei korekcijai (pvz., varpos pailginimui ) arba terapiniais tikslais (pvz., induratio penis plastica ), prie jo turi būti pritvirtintas fiksavimo įtaisas tempimo jėgai perduoti. Naudojant PeniMaster PRO sistemą, anatominės galvutės kameros ir sukibimo membranos sąveika lemia itin efektyvią, patvarią gaktikaulio, taigi ir varpos, fiksaciją.

Sistema automatiškai užsandarinama nuo oro patekimo, viena vertus, naudojant užrakto sistemą ir, kita vertus, naudojant standartinį sukamąjį vožtuvą (žr . PUMBBALL uždėjimo sistemą ) arba vamzdžio vožtuvą (žr. .


PeniMaster®PRO anatominė galvutės kamera

PeniMaster PRO pagrindo galvutės kamera be vožtuvo ir užrakto sistemos

PeniMaster PRO glanso kamera yra pagrįsta anatomine varpos galvutės forma ir neigiamo slėgio pagalba sujungia ją su adaptyviąja sistemos membrana. Dėl įstrižos gaktikaulio kameros angos jautrioji frenulė (maža apyvarpės frenulė) lieka už neigiamo slėgio srities. Kai grynasis vidinis tūris yra apie 32 cm 3 , gaktikaulio kameroje taip pat gali tilpti labai didelės gilės.

Pastaba: prisitaikanti sukibimo membrana visiškai pritaiko formą net ir prie mažesnių gilių.

Ypatinga galvutės kameros forma padeda užtikrinti, kad gaktikaulis neišslys iš tvirtinimo elemento net esant didelei tempimo jėgai ir naudojant sukibimą skatinantį tepimo skystį (fizinės formos pritaikymas). Dėl anatomiškai suformuoto tuščiavidurės kameros vidinio kontūro gaktikaulis išlaiko savo natūralią formą net naudojant varpą veikiant tempimo jėgai , kurią galima pamatyti iš karto nuėmus PeniMaster PRO.

Naudojant PeniMaster PRO, net ir po kelių mėnesių naudojimo negali atsirasti nuolatinė plastinė-kosmetinė gaktikaulio deformacija.

Produkto privalumai:

  • anatominė forma (pagal varpos galvutę)
  • Jautrios apyvarpės frenulum (frenulum) apsauga per nuožulnią angą
  • įgalina ir sukuria formą, kaip fiksavimo jėgą
  • išsaugo natūralią gaktos formą (nėra gaktikaulio deformacijos)
  • tinka kiekvienam varpos ir varpos dydžiui

PeniMaster®PRO prisitaikanti sukibimo membrana

Adhezinė membrana iš PeniMaster PRO

Specialiai PeniMaster PRO pagaminta anatomiškai prisitaikanti sukibimo membrana perkelia varpos trauką ir dinamiškai prisitaiko prie gaktos formos ir dydžio. Dėl to PeniMaster PRO taip pat tinka labai mažoms gaktikai ar peniui.

Užsidėjus itin elastinga membrana, pagaminta iš medicininio latekso (prezervatyvo kokybės), apgaubia gaktą, kad jis priglustų prie formos, jo nesuspausdamas: gaktikaulis ir membrana įtraukiami į gaktikaulio kamerą kaip glaudžiai ir lipniai sujungtas lankstus vienetas. naudojant neigiamą slėgį, kur gaktika išsiskleidžia savo natūralią formą ir dydį gali. Net atliekant tempimo procedūrą su PeniMaster PRO, (adaptyviosios) membranos gaktika gali susitraukti arba padidėti, kaip pageidaujama. Sistemos lydymosi našumas išlaikomas. Be to, membrana veikia kaip apsauginis buferis tarp neigiamo PeniMaster PRO slėgio ir gaktikaulio, o tai neleidžia audiniams būti aprūpinti deguonimi (hipoksija) arba patinimu.

Produkto privalumai:

  • dinamiškai prisitaiko prie gaktos formos ir dydžio nespaudžiant
  • apsaugo galvą nuo neigiamo slėgio šalutinio poveikio
  • patvarus ir atsparus plyšimui
  • prezervatyvų kokybė
PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/penisexpander/penimasterpro-eichel-fixierung.html