PeniMaster varpos padidinimui išsamiai
PeniMaster klasikinis logotipas

PeniMaster® Classic

BasishalterungPenis-Fixierung - der HalteriemenPenis-Fixierung - die HalteauflageLängen-EinstellungZugkraft-Kontrolle

Prekės informacija PeniMaster ®

Prekės nuotrauka PeniMaster su skaitiniu indeksu, skirta informacijai apie varpos plėtiklio gaminį

1. Pagrindo tvirtinimas

Universalios formos pagrindo žiedas palaiko PeniMaster su jame prispaustu peniu ant kūno ir leidžia nešioti strypo plėtiklį aukštyn, žemyn arba kampu ant kūno po įprastais drabužiais.

Informacija PeniMaster pagrindo laikiklis


2. Penio fiksacija I - laikantis dirželis

Anatominės formos laikymo dirželis fiksuoja varpą laikymo pagalvėlėje ir sumažina dalinio spaudimo jėgas dėl didelio kontakto su varpa ploto. Įkišus laikymo dirželį, laikymo pagalvėlės plyšiai švelniai atsidaro, todėl jis yra patogiai minkštas ir patvarus.

Informacija PeniMaster laikantis dirželis


3. Varpos fiksacija II – atraminis pagalvėlis

Laikiklis su klipų funkcija leidžia jame jau pritvirtintą penį prijungti prie prailginimo strypų tiesiai iš viršaus ir taip patogiai bei nepertempiant. Adaptyvios tvirtinimo juostos leidžia lengvai įkišti laikymo diržą su didele fiksavimo jėga tuo pačiu metu.

Informacija PeniMaster laikymo padėklas


4. Ilgio reguliavimas

PeniMaster galima naudoti nuo penkių centimetrų penio ilgio (matuojant varpą ištempus). Prailginimo atramos gali būti reguliuojamos milimetro tikslumu ir neribotą laiką pailginamos.

Išsami informacija PeniMaster nustatymas


5. Traukos kontrolė

PeniMaster pagrindiniuose strypuose yra įmontuotas spyruoklinis balansas, skirtas kontroliuoti ir tiksliai sureguliuoti varpą veikiančią traukimo jėgą.

Išsami informacija PeniMaster traukos kontrolė


Tvirtas apdorojimas

PeniMaster ir PeniMaster PRO turi tvirtą metalinę jungtį, kurią galima pratęsti neribotą laiką ir pasirinktinai chromuoti arba paauksuoti. Visi PeniMaster arba PeniMaster PRO naudojami plastikai yra atsparūs sukimui ir itin tvirti. Mechaniškai ypač įtempti PeniMaster ir PeniMaster PRO komponentai yra sutvirtinti stiklo pluoštu.

Šios pastangos pateisinamos atsižvelgiant į ilgą tarnavimo laiką, nes varpos plėtiklis yra veikiamas didelių taškinių apkrovų, pavyzdžiui, pagrindo žiedo vyrių srityje, dėl jungties sverto jėgų.

Produktas daugiausia surenkamas rankomis. Pavyzdžiui, miniatiūrinės spyruoklės adaptyvių tvirtinimo strypų atstatymui pridedamos rankiniu būdu, o metaliniai strypai poliruojami rankomis.

PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/penisexpander/penimaster-details.html