Varpos ilgio ir varpos apimties matavimas

  • Erektuojančios varpos ilgio matavimas: esant pilnai erekcijai , su laisvai pritvirtinta liniuote arba sulankstoma liniuote, nuo koto iki gaktos galiuko varpos viršuje
  • Į kreivumus neatsižvelgiama
  • Suglebusio varpos ilgio matavimas: atliekant kelis matavimus skirtingu laiku ir progomis, gaunama vidutinė vertė
  • Varpos perimetro matavimas: laisvai uždėkite matavimo juostelę aplink erekcijos varpos kotą
  • Varpos apimtis nėra tas pats, kas varpos skersmuo

išmatuoti varpą

Išmatuoti erekcijos varpos ilgį

Norint išmatuoti ir sekti varpos ilginimo ar varpos didinimo sėkmę ar progresą, reikėtų naudoti standartizuotą matavimo metodą. Tokiu būdu gaunamos patikimos ir atsekamos vertės. Norint išmatuoti varpos ilgį, galimos šios patikrintos galimybės:

Erektuojančios varpos ilgis matuojamas tada, kai jis visiškai susijaudinęs. Tam ant varpos koto pilvo be spaudimo uždedama liniuotė arba liniuotė ir išmatuojamas atstumas iki gaktikaulio galiuko (1 pav.). Skirtingai nuo vadinamojo "kaulų presavimo" matavimo, kai liniuotė uždedama dideliu spaudimu, laisvai naudojant matavimo prietaisą atsižvelgiama į varpos kotą supantį riebalų sluoksnį ir taip nustatomas varpos ilgis, kuris gali veiksmingai. būti naudojamas stimuliacijai. Todėl matavimo rezultatas gali skirtis priklausomai nuo svorio padidėjimo ar svorio sumažėjimo .

Matuojant reikia atkreipti dėmesį į tai, kad liniuotės matavimo skalė neprasideda nuo nulio milimetrų, o skaičius nulis yra šiek tiek pasislinkęs dėl atvaizdavimo priežasčių. Todėl prie išmatuoto rezultato dažniausiai galima pridėti apie 3-5 milimetrų ilgį. Pavyzdys: jei matavimo rezultatas yra 15,0 centimetrų varpos ilgis, o skalė ant liniuotės prasideda nuo 5 milimetrų, varpos ilgis yra 15,5 centimetro.

Lanksti matavimo juosta, uždedama tiesiai ant varpos viršaus, gali suklastoti matavimo rezultatą, jei varpa yra išlenkta aukštyn arba žemyn (nes kreivė tarp dviejų matavimo taškų visada matuoja didesnį atstumą nei tiesi linija). Kad vyrai galėtų palyginti savo penio ilgį nepaisant skirtingų varpos formų, visada reikia išmatuoti trumpiausią atstumą tarp pilvo pagrindo ir varpos galo.

Pastaba: Sustingusios varpos ilgio matavimas ištempiant galūnę suglebusią būklę, kurį atlieka urologai dėl klinikinio praktiškumo, duoda panašias vertes, nes sustingęs varpos ilgis gali būti tik maksimalus. ištempta suglebusi būsena. Tačiau aukščiau pateiktas metodas yra tinkamesnis nustatant erekcijos ilgį privačiame sektoriuje, nes juo matuojama faktinė fiziologinė erekcija, taigi ir realus pasiekiamas standžios varpos dydis, kuris gali būti žymiai sumažintas erekcijos sutrikimo atveju ( ED) .

Varpos erekcijos schema su pritvirtinta liniuote varpos ilgiui matuoti
1 pav
Teisingas liniuotės pritaikymas varpos ilgiui nustatyti.
Erektuojančios varpos diagrama su matavimo juosta aplink jį varpos perimetrui išmatuoti
2 pav
Varpos apimties (varpos storio) matavimas

Suglebusio varpos ilgio matavimas

Suglebusioje, nesusijaudinusioje būsenoje varpos ilgis skiriasi priklausomai nuo situacijos. Todėl norint išmatuoti suglebusio varpos ilgį, vidutinė vertė turi būti nustatyta iš kelių matavimų (taip pat žr. pastabas dėl matavimo aukščiau ir kitą pavyzdį).

Matavimas matavimo laikas Išmatuota vertė cm
1 ryte atsikėlus 4.2
2 po pietų 4.9
3 vakare prieš miegą 5.5
4 po pirties seanso 5.8
5 po šalto dušo 3.6
6 10 minučių po erekcijos 6.1
7 po sportinės veiklos 3.8
Pridėtos reikšmės: išmatavimai 33.9
33,9:7
Vidutinis suglebęs varpos ilgis: = 4,8 cm

Varpos tipo nustatymas: mėsos varpa arba kraujo penis

Vadinamasis "mėsinis penis" erekcijos metu nėra žymiai didesnis nei suglebęs. Priešingai, „kraujo varpa“ tampa žymiai didesnė, kai stačia, nei suglebusi. Apie mėsingą varpą kalbama tada, kai erekcijos metu ji pailgėja iki 1,9 karto, t.y. jos ilgis tik padvigubėja. Jei erekcijos metu varpos dydis padidėja daugiau nei dvigubai (nuo 2 koeficiento), tai yra kraujo penis.

Mėsos varpos pavyzdys (koeficientas < 1,9):

penio ilgis standus 6,25"
Vidutinis suglebęs varpos ilgis : 9,9 cm
Veiksnys: = 1.6

Kraujo varpos pavyzdys (koeficientas > 2,0):

penio ilgis standus 16,2 cm
Vidutinis suglebęs varpos ilgis : 2"
Veiksnys: = 3.2

Varpos apimties matavimas ant standaus varpos

Varpos apimtis matuojama ant visiškai erekcijos (standarto) varpos. Šiuo tikslu aplink varpą tiesiai ant varpos koto uždedama lanksti matavimo juosta be stipraus įtempimo, bet lygiai. Kai kalbame apie varpos storį, dažniausiai turime omenyje varpos apimtį.


Skirtumas tarp varpos apimties (varpos storio) ir varpos skersmens

Varpos apimtis dažnai painiojama su varpos skersmeniu. Varpos apimtis gaunama išmatavus visą varpos apimtį (1 pav.). Kita vertus, varpos skersmuo yra įsivaizduojamas trumpiausias ryšys tarp vienos varpos pusės su kita. Kadangi liniuote per varpą kišti negalima, varpos skersmenį galima tik apskaičiuoti: Matematiškai varpos apimtis yra 3,141 karto didesnė už jo skersmenį. Jei vyro varpos apimtis yra 12,0 centimetrų, jo varpos skersmuo yra 12,0 / 3,141 = 3,8 centimetro.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/penis/penismeasurement.html