PeniMaster PRO svorio plėtiklis
PeniMaster PRO logotipas

PeniMaster ® PRO svorio plėtiklis

bazinis svoris

Pagrindinis PeniMaster PRO svorio plėtiklio svoris su saugos sistema.
  • Pradinis svoris penio tempimui su PeniMaster PRO Basis
  • 250 gramų svorio
  • integruota apsaugos sistema
  • Svorį galima padidinti papildomais svoriais

Pagrindinis PeniMaster PRO svorio plėtiklio svoris sveria 250 g. Svoris yra prijungtas prie PeniMaster PRO Basis glans kameros per movą ir tvirtinamas spaustuku. Saugos sistema, susidedanti iš peties diržo su saugos lynu, yra nuolat prijungta prie pagrindinio svorio. Norėdami padidinti traukos jėgą, į pagrindinį svorį ir vienas į kitą įsukami papildomi svareliai po 125 g.

saugos diržas

Saugos diržas iš itin tvirto audinio yra neatskiriamai sujungtas su pagrindiniu svorio traukimo jėgos generatoriaus svoriu per plyšimui atsparią saugos lyną. Diržas gali būti individualiai priderinamas prie kūno dydžio naudojant kopėčių sagtis.


PeniMaster PRO svorio plėtiklio sukabinimo apsauga

sankabos užraktas

Apsaugos įtaisas neleidžia pagrindiniam svoriui atsiskirti nuo galvutės kameros, kai atleidžiama tempimo jėga. Norėdami tai padaryti, mova atidaroma kaip skalbinių segtukas ir grįžtamąja spyruokle užfiksuojama ant siauro gaktos kameros segmento.

PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu:www.penimaster.de/Penisexpander/penimasterpro-gewichte-expander-basisgewicht.html