PeniMaster varpos padidinimui išsamiai
PeniMaster klasikinis logotipas

PeniMaster® Classic

Penio fiksacija PeniMaster®

PeniMaster laikymo pagalvėlė tinka ir mažam peniui.
1 pav
Tinka ir labai mažam peniui dėl ypatingos laikančiosios pagalvėlės formos.
 • Laikiklis + laikymo juostelė = varpos fiksacija
 • laikymo padėklas:
  • Clip funkcija, skirta lengvai uždėti nepertempiant varpos
  • gali atsijungti nuo jungties (apsauga nuo perkrovos)
  • prisitaikančios tvirtinimo angos, kad būtų lengva įkišti ir ilgai tarnauti laikantis dirželis
 • Dirželis:
  • platus kontaktinis paviršius
  • anatominės formos
  • minkšta medžiaga
  • geriausias įmanomas dėvėjimo patogumas
  • "Ausys" lengvam padavimui

laikantis padas

Patogumas

Atraminis padas ir dirželis papildo vienas kitą, sudarydami apskritimą ir apgaubdami varpą kaip "O" formos nykštį ir smilių. Atraminis paviršius yra ypač platus, kad varpą būtų galima saugiai ir patogiai padėti jį nešiojant ( 1 pav. ).

saugumo

Laikymo pagalvėlė su spaustuko funkcija atsiskiria nuo laikymo strypų staigaus perkrovos (pvz., kritimo) atveju ( 2 pav. ). Nešiojant varpos galvutę iš abiejų pusių apsaugo strypo laikiklio iškyša.

PeniMaster laikymo pagalvėlė tinka ir mažam peniui.
2 pav
Klipo funkcija: Laikiklis tiesiog prispaudžiamas prie prailginimo strypų ir suteikia peniui pvz. B. laisvas kritus.

funkcionalumą

Laikiklis tiesiog prispaudžiamas prie prailginimo strypų iš viršaus po to , kai varpa pritvirtinama prie pagalvėlės su laikymo dirželiu ( spaustuko funkcija, 2 pav. ). Dėl to labai lengva užsidėti penio neštuvus ( taip pat žr. instrukcijas ). Kad laikymo dirželis būtų lengvai įkištas į laikymo pagalvėlę, fiksavimo atramos automatiškai pasisuka į išorę ir padidina tvirtinimo angų plotį ( 3 pav. ). Tada laikymo diržo fiksavimo antgaliai automatiškai sutraukia fiksavimo atramas atgal, o tai susiaurina abu plyšius ir fiksuoja laikymo diržą (4 pav.).

Arretierstreben des Penisexpanders Penimaster im geschlossenen Zustand
3 pav
Arretierstreben des Penisexpanders Penimaster im geöffneten Zustand
4 pav

Norėdami nuleisti diržą arba laisviau jį sureguliuoti, abu fiksavimo strypai paspaudžiami į viršų (5 pav.) .

Ši patentuota, unikali visame pasaulyje sistema leidžia naudoti ypač minkštą ir patogų plastiką laikymo diržui, nes uždedant ir nuimant nėra didelių mechaninių įtempimų dėl siaurų plyšių, dėl kurių sutrumpėtų jo tarnavimo laikas.

PeniMaster laikymo pagalvėlė tinka ir mažam peniui.
5 pav
Paspaudus fiksuojančius statramsčius, tvirtinimo angos išsiplečia: laikančiąją juostą galima nuimti arba reguliuoti be pastangų ir nepažeidžiant medžiagos.

dirželiai

Patogumas

Penio didinimui PeniMaster fiksuoja varpą anatominės formos plačiu dirželiu, pagamintu iš kokybiško lankstaus plastiko atraminiame padelyje. Didelis laikymo diržo kontaktinis paviršius garantuoja maksimalų dėvėjimo komfortą ir leidžia ilgą laiką naudoti ( 6 pav. ).

PeniMaster laikymo pagalvėlė tinka ir mažam peniui.
6 pav
„Ausys“, kad būtų lengva atlaisvinti ir nuimti laikymo pagalvėlę.

saugumo

Naudojant staigią perkrovą (pvz., nukritus), laikymo dirželio fiksavimo antgaliai atleidžia ir iš karto atleidžia varpą.

funkcionalumą

Su fiksavimo antgaliais galima jautriai reguliuoti laikymo dirželio ant varpos jėgą.

Technologija didesniam komfortui: prisitaikančios tvirtinimo juostos

Platus laikantis dirželis perduoda spaudimo jėgas, reikalingas varpos fiksavimui ir ištempimui didesniame plote, todėl yra švelnesnis nei santykinai mažo skerspjūvio stropai ar stropai.

Tačiau tam, kad laikymo diržą su fiksavimo rankenėlėmis būtų galima pakankamai priveržti, jie turi būti elastingi ir pravesti per santykinai siaurus laikymo pagalvėlės plyšius. Dėl didelio medžiagos įtempimo naudojami palyginti kieti, mažiau lankstūs gumos ar plastiko mišiniai, reikalingi įprastiems strypų plėtimosi priemonėms. Todėl padidintas diržų patvarumas paprastai yra dėvėjimo patogumo sąskaita.

Kita vertus, „ PeniMaster “ siūlo minkštus laikymo diržus, kurių tarnavimo laikas yra maksimalus, nes tvirtinimo plyšių plotis reguliuojamas automatiškai ir kintamu būdu: prisitaikantys tvirtinimo juostelės apatinėje laikymo pagalvėlės pusėje atsidaro, kai įkišamas laikymo dirželis, todėl padidėja lizdo plotis ir apsaugokite fiksavimo rankenėles. Užrakinimo rankenėlių ir įmontuotų grąžinimo spyruoklių priešslėgis automatiškai uždaro tvirtinimo strypus ir saugiai laiko diržą uždėjimo padėtyje.

PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Penisexpander/PeniMaster-Penisfixierung.html