Glans fiksavimo PeniMaster PRO pagrindas daliniam varpos padidėjimui
PeniMaster PRO logotipas

PeniMaster ® PRO pagrindu

Sukibimas – laboratorinis tyrimas ir naudojimas kaip PeniMaster®PRO tvirtinimo jėga

 • Sukibimas: fizinė surišimo jėga molekuliniame lygmenyje
 • Įrodymai ant dviejų stiklo plokščių, kurios paviršius liečiasi su kontaktine terpe
 • Laikymo jėga su 76x26mm kontaktiniu paviršiumi apie 2,5kg
03:50

Sukibimo jėgų per kontaktinį skystį įrodymas naudojant dviejų stiklo plokščių pavyzdį


Kas yra sukibimas?

Adhezija yra fizinė jėga, kuri molekuliniu lygmeniu sujungia skirtingas medžiagas. Norėdami tai padaryti, abiejų medžiagų molekulės turi būti arti viena kitos, t. y. glaudžiai liestis su paviršiumi. Esant medžiagiškai tinkamam ir labai lygiam paviršiui (pvz., apsaugine plastikine plėvele ant mobiliojo telefono ekrano), lengvai paspaudus galima sukurti pakankamai stiprias sukibimo jėgas.

Tačiau net ir tarp mažiau arba tik iš pažiūros lygių paviršių arba tų, kurie šiam tikslui iš esmės netinkami, įvedant skystį tarp korpusų (pvz., tarp stiklo plokščių), galima sukurti net didelius lipnius ryšius. Klijų veikimo būdas taip pat bent iš dalies yra pagrįstas sukibimu.

Eksperimento tikslas:

 1. Iliustruokite sukibimą kaip fizinę jėgą.
 2. Parodykite sukibimo susidarymą per kontaktinį skystį tarp kūnų.

Eksperimento aprašymas ir įgyvendinimas

 1. Plokščia stiklo plokštė (100x100x5mm) tvirtinama prie stalviršio keturiais dvipusiais siurbtukais (skersmuo: 35 mm), naudojant neigiamą slėgį.
 2. Ant antros stiklinės plokštelės (mikroskopinis stiklelis, 76x26x1,0 mm) išorinių galų vakuuminiu būdu pritvirtinti du siurbtukų laikikliai (skersmuo: 20 mm), per kuriuos įstumiamas jungiamasis kaištis.
 3. Stiklo plokštės pirmiausia prispaudžiamos viena prie kitos be kontaktinio skysčio PROMaster Comfort&Care (vidutinio klampumo silikoninė alyva), o po to – su kontaktiniu skysčiu.
 4. Pastaba: siekiant parodyti, kad stiklo plokštės nėra suklijuotos, jos perkeliamos horizontaliai viena prieš kitą.
 5. Naudojant spyruoklines svarstykles (rodymo diapazonas: 0-2500g), įkabintą į jungiamojo kaiščio vidurį, nustatoma jėga, reikalinga vertikaliai atskirti dvi stiklo plokštes.

Stebėjimas:

 • a) Be PROMaster Comfort&Care kontaktinio skysčio, abi stiklo plokštės atsiskiria be jokio pastebimo spyruoklės balanso iškrypimo.
 • b) Kai tarp stiklo plokščių yra kontaktinis skystis PROMaster Comfort&Care , abi stiklo plokštės atsiskiria esant maždaug 2450 g (apie 2,5 kg) tempimo jėgai.

aiškinimas / išvada

Nors stiklo plokštės yra tvirtai intymiai (plokščiai) kontaktuojamos viena su kita, dėl specifinių medžiagos savybių nėra didelio sukibimo. Išmatuojamas, reikšmingas klijų surišimo jėgas sukuria tik kontaktinė terpė PROMaster Comfort& Care.

Varpos plėtiklio PeniMaster PRO reikšmė ir sukibimo generavimas

Kontaktinis skystis PROMaster Comfort&Care yra sintetinis tepalas, su kuriuo, kai du objektai artimai liečiasi, galima pasiekti dideles sukibimo jėgas, kurios yra maždaug penkis kartus didesnės nei su vandeniu (nepateikta vaizdo įrašo teste, bet patikrinama atliekant tą pačią bandymo sąranką). ). Eksperimente naudotų stiklinių plokščių kontaktinis paviršius apytiksliai atitinka maksimalų prisitaikantį vidinį adhezinės membranos paviršių , fiksuojančios varpą PeniMaster PRO gaktikaulio kameroje. Kadangi tarp dviejų objektų ( gaktikaulio ir membranos) taip pat yra intymus paviršiaus kontaktas, gaktikaulis neišslysta iš varpos plėtiklio , nepaisant lubrikanto, bet yra laikomas ten su klijais , be veiksmingo neigiamo slėgio ir tinkamos formos fiksacijos. .PeniMaster 100% Geld zurück
20 %
Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Penisexpander/PROMaster-Comfort-Care-Videos-Adhaesion.html