Jauno vyro ir jaunos moters, kurie yra fiziškai artimi, portretas

Kaip atrodo įprastas penis?

Varpos aprašymas

Varpa yra vamzdinis, neporinis organas, kurį galima apibrėžti kaip išorinį šlaplės arba vidinių lytinių organų tęsinį. Jis yra padalintas į varpos šaknį, vyriškojo nario pagrindą pilve, varpos kotą, kuris yra pagrindinė dalis, ir gaktą kaip galinę dalį. Neapipjaustyto varpos galvutė iš dalies arba visiškai uždengta apyvarpės , kai varpa yra ramybės būsenoje. Atitinkamai, apipjaustytų vyrų gaktika taip pat yra apnuoginta, kai jos nėra stačios. Varpos siūlas eina apatinėje varpos pusėje, kuri, viena vertus, tęsiasi į kapšelio siūlę ir apyvarpės siūlę iki varpos galo. Varpos siūlas gali būti įvairaus stiprumo. Kai kuriems vyrams tai aiškiai matoma, kitiems – vos pastebima, išskyrus nedidelį odos spalvos pakitimą.

Varpos išvaizda, kaip ir nosies ar ausies spenelio atveju, yra individuali fizinė forma, todėl bendrus teiginius apie tai sunku pateikti. Kalbant apie dydį arba ilgį ir skersmenį ramybės būsenoje ir erekcijos metu, yra statistinių tyrimų , kuriuos galima peržiūrėti tinkamoje vietoje, pavyzdžiui, www.penimaster.de.

Mikelandželo sukurta nuogo Dovydo statula

Varpos formos: išvaizda erekcijos metu

Erekcijos būsenoje varpa dažniausiai yra kampu į viršų, maždaug devyni procentai visų vyrų turi narį, kuris erekcijos metu yra visiškai vertikalus, t. y. guli prie skrandžio. Teigiama, kad jaunesniems vyrams šis kampas paprastai būna statesnis, o su amžiumi galūnė yra mažiau stati. Čia, kaip ir su nukrypimais nuo kūno vidurio į kairę ir dešinę, individualus diapazonas yra didelis. Varpos nuotraukų galerija tai iliustruoja. Nepaisant formų įvairovės, asimetrija, kurią sukelia išlinkimai į vieną pusę ir ypač žemyn , suvokiama kaip vizualiai trikdanti . Kreivumo korekciją galima palengvinti arba panaikinti PeniMaster varpos plėtiklio pagalba. Į viršų kreivė paprastai yra toleruojama arba netgi vertinama teigiamai, nes ji gali vizualiai pabrėžti erekciją.


Kraujo varpa ir mėsos varpa – kodėl suglebęs narys kartais toks mažas

Yra skirtumas tarp kraujo varpos ir mėsos varpos . Šiek tiek dirginantys terminai nurodo suglebusio varpos išvaizdą arba poilsio ir susijaudinusio nario dydžio santykį. Kraujo varpa labiau išsipučia, tačiau ramybės būsenoje yra mažesnė arba siauresnė. Mėsinis penis atrodo didesnis, kai suglebęs, todėl yra vizualiai įspūdingesnis ir dažnai labiau tenkina savininką. Tačiau, kadangi susijaudinus jis mažiau išsipučia, abiejų tipų varpos erekcijos dydis yra visiškai vidutinis.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Penis/wie-der-penis-aussicht.html