Jauno vyro ir jaunos moters, kurie yra fiziškai artimi, portretas

Varpos pailginimas / varpos padidinimas

Kada prasminga padidinti varpą?

Žiūrint objektyviai, varpos ilginimas ar varpos didinimas beveik visada nereikalingas. Dauguma vyrų turi normalaus dydžio varpą – nuo trijų iki keturių colių, kai jis suglebęs, ir nuo keturių iki šešių colių, kai jis stovi. Dešimt iki šešių colių varpos apimtis erekcijos metu gali būti laikoma normalia.

Dėl sekso-mechaninių priežasčių varpa objektyviai yra per maža, jei ji gerokai mažesnė už šias vertes. Kai stačios ilgis yra apie 7,5 centimetro, moterį tampa sunku pakankamai stimuliuoti makšties būdu. Be to, mažas penis gali sukelti seksualinio partnerio ryšį su impotencija, o tai taip pat gali užkirsti kelią jų orgazmui dėl psichologinių priežasčių. Tai aiškiai parodo, kad mažas varpas dažnai yra daugiau nei „smulkmena“ nukentėjusiems, tačiau gali turėti labai neigiamos įtakos jų intymiam ir socialiniam gyvenimui.

Mikelandželo sukurta nuogo Dovydo statula

Kaip kyla noras padidinti varpą

Jei varpa yra fiziologiškai per maža (kietėjusi iki 7,5 centimetro; žr. aukščiau), kuri beveik arba visai neatlieka savo, kaip partnerio pasitenkinimo organo, tikslo, noras padidinti varpą iš karto suprantamas. Tačiau net ir vyrai, kurių nariai normalūs ar net didesni nei vidutiniai , kartais nori ilgesnio penio. Ar dėl to, kad jie patys neteisingai įvertina savo lytinius organus (įsivaizduoja mažą penį), dėl to, kad nori pasiūlyti savo seksualinei partnerei vizualinį ir lytėjimo stimulą, ar dėl to, kad padidinus penį žadama įveikti seksualiai slopinančius nepilnavertiškumo kompleksus ir dėl to daugiau seksualinių kontaktų. Be to, vis daugiau vyrų lygina save su profesionaliais erotiniais aktoriais audiovizualinėje žiniasklaidoje ir dėl to jaučiasi ne itin konkurencingi.

Psichologinis varpos spaudimas, kuris yra fiziologiškai per mažas arba subjektyviai suvokiamas kaip per mažas, gali būti reikšmingas atitinkamam asmeniui ir paskatinti konkrečias vengimo strategijas. Net paauglys tikrai gali norėti atsisakyti lankytis sporto klube vien dėl to, kad ten prausiasi nuogi ir kadaise iš jo sporto bičiuliai bendrai tyčiojosi dėl jo penio ilgio. Šį tarp berniukų neretai pasitaikantį „gaidžių palyginimo“ ritualą dažniausiai inicijuoja atitinkamai didelę penį turintys berniukai, norėdami laimėti šį garbingą konkursą. Jei penio komplekso pamatai yra pakloti turint tokią patirtį, jis gali išlikti iki pilnametystės ir net visam laikui – nors iki tol varpa dažniausiai išsivystė visiškai normaliai. Lieka noras padidinti varpą.


varpos didinimo galimybės

Realios varpos padidinimo galimybės yra ribotos. Varpos didinimui skirtas tabletes, tepalus ir maisto papildus urologai vieningai vertina kaip visiškai neveiksmingus ar net pavojingus sveikatai. Masažo technikos laikomos bent jau nepalankiomis: Tačiau įprasta vyrų masturbacija, kurios metu vis tiek masažuojamas varpas, turėtų aiškiai parodyti šios technikos ribas. Varpos tempimo prietaisai , skirti peniui padidinti , yra prieštaringi. Tai, kad varpą galima pailginti nuolat ištempiant, dabar laikomas įrodytu ir pripažintu. Varpos plėtikliai atmetami dėl neva patiriamų nepatogumų juos nešiojant. Nuomonė, kuri dažniausiai grindžiama tiesiog sukonstruotos įrangos patirtimi arba tik nuogirdomis ir skleidžiama bendrais bruožais. Vienas dalykas yra neabejotinas: net moderniausius varpos plėtiklius, tokius kaip PeniMaster ir PeniMaster PRO iš Vokietijos, reikia ilgai naudoti kelis mėnesius, kad būtų galima ilgai padidinti varpą. Susidomėjęs vyras turi pats nuspręsti, ar ši aplinkybė yra priežastis atsisakyti ekspanserių ir atsisakyti penio didinimo, atsižvelgiant į realius rezultatus, kuriuos galima pasiekti.

Chirurginiai metodai negali fiziologiškai pailginti varpos, kaip viso organo, o tik šiek tiek pajudinti kūne įtvirtintą vietą. Šiuo atžvilgiu teisingai reikėtų kalbėti apie „varpos perkėlimo operaciją“. Optiškai ilgesnio penio pranašumą atsveria galima sumažėjusio erekcijos kampo rizika. Atsižvelgdami į bendrą ir specifinę riziką bei nenuspėjamą galutinį rezultatą, ekspertai pataria, kad invazinis varpos padidėjimas turėtų būti svarstomas tik gerai pagrįstais atvejais ir gavus išsamų nepriklausomą patarimą. Išankstinė konsultacija su kitu specialistu turėtų padėti kiekvienam vyrui lengvai apsispręsti, ar atlikti tokią procedūrą (pvz., gerbiamam kosmetikos chirurgui, turinčiam platų operacijų spektrą ir klinikinę rekonstrukcinės chirurgijos patirtį).


Kaip internautai vertina varpos padidėjimą

Vyrai, norintys pailginti varpą, dažnai paguodos, patarimo ir patvirtinimo ieško internete, atitinkamuose forumuose, kur atvirai prisipažįsta savo varpos problemą. Reakciją į tai galima suskirstyti į tris kategorijas.

1) "Jums nereikia didinti varpos, nes jūsų varpa yra normali". Suinteresuotas asmuo yra nesuprantamas dėl jo pateiktos informacijos apie ilgį, nes jo penis iš tikrųjų nėra per mažas, bet yra vidutinio dydžio . Tam dažnai pridedama nuoroda į atitinkamą internetinį leidinį, pavyzdžiui, iš moterų žurnalo.
2) "Varpos didinimo nereikia, nes varpos ilgis neturi reikšmės". Jei atitinkamo asmens penis iš tikrųjų yra mažesnis už vidutinį, jis skatinamas, pavyzdžiui, argumentu, kad moters malonumo jausmui penio ilgis nėra svarbus. Kalbant apie seksą, daug svarbiau yra empatija, pasitikėjimas savimi ir tinkama technika, kad galėtumėte stimuliuoti savo partnerį.
3) „Jums reikia padidinti varpą, bet kaip tai veikia“. Jokie psichologiniai tiltai nukentėjusiems netiesiami, jų problema visiškai pripažįstama tokia. Moterys patvirtina jo baimę, kad ilgesnė penis yra patrauklesnė ir stimuliuoja. Vyrai kartais piktybiškai džiaugiasi, kad jų pačių penis yra žymiai ilgesnis ir jie turėtų daugiau pasitikėjimo savimi, o tai leistų jiems atviriau prieiti prie moterų ir dėl to turėti daugiau sekso. Padidinti varpą rekomenduojama, bet dažniausiai netikint galimybėmis ar nuodugniai apie tai nežinant.

Nors paskutinė aprašyta reakcija tikrai gali labai įskaudinti atitinkamą vyrą, ji atspindi sąžiningą pagrindinį požiūrį į varpos ilgį, įtvirtintą visuomenėje. Ir net geri žodžiai negali paneigti sustingusio nepilnavertiškumo komplekso ar net fiziologinio neišsivystymo. Kognityviniai įveikos bandymai (pokalbiai su draugais, bendraamžiais, terapeutais ir kt.) gali padėti įveikti nusivylimą – autentiškas ego įvertinimas emociniu ir patirties lygmeniu tokiu būdu sunkiai pasiekiamas.

Dėl to, nepaisant intensyvaus kalbėjimo, noras padidinti varpą dažniausiai išlieka. Fiziologiškai realus (išmatuojamas) varpos padidėjimas naudojant PeniMaster varpos plėtiklį gali iš tikrųjų pagerinti savigarbą, nes reali arba subjektyviai suvokiama "mažo varpos" problema gali būti gydoma priežastiniu ryšiu. Apskritai, klinikinė patirtis rodo, kad plastinis-kosmetinis kūno savybių pokytis, kuris suvokiamas kaip trūkumai (pvz., sudėtingas dėl išsikišusių ausų ar didelės nosies, per mažos krūtys) dažnai suvokiamas kaip tikras psichinės įtampos atleidimas nukentėjusiems. .


Varpos didinimas kaip tabu – diskriminuojamas vyras

Požiūrį, kad penio didinimas yra nereikalingas, beprasmis ar juokingas, dažniausiai išsako žmonės, kurie patys nėra paveikti. Kitose srityse diskursas apie plastikinius-kosmetinius kūno pokyčius tuo tarpu tęsėsi: vyrui su "savo" varpos didinimo tema vis dar toli iki dalykiškumo, su kuriuo įsiklausoma į moterų norą pasididinti krūtis ir taip pat. (net chirurginiu būdu) įvykdytas toli. Galų gale priežastis yra mitas apie varpą kaip vyriškumo ir vyro par excellence sinonimą: jis visada pasiruošęs, dominuojantis ir neabejotinai „atsistoti savo vietoje“. Pripažinimas, kad „smulkmena kelnėse“ atsitrenkia į visą žmogų, todėl yra kiek įmanoma paslaptyje.

„Vyrai“ gali apgailestauti dėl tokio vyrų įvaizdžio ar savigarbos sumažėjimo, tačiau jis yra plačiai paplitęs, o gal ir nėra įprastas. Šiuolaikinis vyras dar nesugebėjo išsivaduoti iš fiksacijos ant penio ir lieka archajiškose falo fantazijose , už kurių slypi noras būti „didžiausiu“ – tam, kad galiausiai sužavėtų moteris. Ši konkurencijos idėja kyla iš biologiškai įsišaknijusio fakto, kad gyvūnų karalystės patelės mėgaujasi demonstruodamos fizinius pranašumus, o savo socializuotą išraišką randa gerai žinomame palyginime „Mano namas – Mano automobilis – Mano valtis“. Šiuo atžvilgiu nenuostabu, kad daug diskutuojama apie varpos padidėjimą ir labai mažai apie varpos mažinimą. Kas turi, turi – atvirkštinę temos išvadą galima suformuluoti taip trumpai ir įtikinamai.

Todėl abejotina, ar „vyriška rūšis“ kada nors sugebės suvereniai ir kompleksiškai susidoroti su numanomu mažo varpos trūkumu. Taigi ateityje vyrai bijos, ir ne be reikalo, kad „pasirodys“ juokingi ir silpni su mažu peniu. Dėl to belieka tikėtis, kad nukentėjusių vyrų diskriminacija baigsis ir noras padidinti penį bus išreikštas be gėdos. Žiniasklaida turi šią temą nagrinėti be įprastos ironiškos potekstės ir žurnalistiškai rimtai.

Falo ir jo problemų dar laukia ilgas emancipacijos kelias.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Penis/penisverlaengerung-penisvergroesserung.html