Jauno vyro ir jaunos moters, kurie yra fiziškai artimi, portretas

Kompleksas apie varpą

  • Dauguma vyrų nėra visiškai patenkinti savo peniu
  • Moterys dažnai būna patenkintos savo partnerio peniu
  • Varpos kompleksai dažnai atsiranda vaikystėje, lyginant su kitais
  • Vyrai vyriškumą dažnai apibrėžia pagal varpos dydį
  • Didelį penį turintys vyrai dažnai būna laimingesni
  • Kiekvienas vyras kažkada buvo moteris įsčiose: išsivystymas į vyrą su peniu kaip savo moteriškos tapatybės slopinimas
  • psichologinis balas: mažas varpas = pralaimėtojas, didelis penis = nugalėtojas

varpos kompleksai

Psichologijoje kompleksas yra iš dalies nesąmoningas jausmų, vertinimų, išankstinių nusistatymų ir nuslopintų baimių pluoštas, turintis įtakos veiksmams ir pagrindinėms nuostatoms. Atitinkamai, varpos kompleksai yra tie psichiniai procesai, kurie yra susiję su vyriškos lyties organais.

Mikelandželo sukurta nuogo Dovydo statula

Pasitenkinimas varpa – statistiniai faktai

Pagal dabartinę ir vykdomą internetinę apklausą apie varpą www.penimaster.de, 70 % apklaustų vyrų teigė, kad norėtų turėti ilgesnį ir storesnį penį, maždaug 10 % į atitinkamą klausimą atsakė „kartais taip “. Tai reiškia, kad 80 iš 100 vyrų yra nepatenkinti natūraliu savo nario dydžiu. Tyrimas, paskelbtas urologijos žurnale „BJU International“ ir cituojamas „Focus“, rodo tą pačią kryptį. Pasak autorių Wylie ir Eardley, tik 55% vyrų yra patenkinti savo penio dydžiu. Įdomu tai, kad 85% apklausoje dalyvavusių moterų (tariamai) sutinka su savo partnerio įranga.


Varpos kompleksai – priežastys ir provokatoriai

Visų varpos kompleksų pagrindas yra palyginimas su kitais vyrais – remiantis anksčiau minėtu britų urologo tyrimu, 45% vyrų nėra patenkinti savo penio matmenimis. Iš jų 63% teigė, kad jų neigiamas savęs suvokimas atsirado vaikystėje, kai jie lygino savo penius su kitų berniukų peniais. Vyrų įvaizdžius, kurie privertė juos jaustis nesaugiais, kai jie buvo paaugliai, 37% nurodė savo savigarbos problemų priežastį. Vyrai, kurių penis iš tikrųjų buvo mažesnis nei vidutinis, turėjo mažiau savigarbos problemų nei vyrai, kurių penis vidutinis. O tie, kurie gali pasigirti dideliu nariu, iš šio fakto įgauna ypatingą pasitikėjimą savimi – tai vėlgi atkreipia dėmesį į tai, kad „vyras save apibrėžia per savo penį“. Nors turimos erdvės net iš tolo neužtenka, toliau reikėtų atkreipti dėmesį į kai kuriuos varpos komplekso vystymuisi svarbius aspektus.


Varpa kaip trauma – savo moteriškumo praradimas

Net ir vyriškiausias vyras pirmuosius devynis savo gyvenimo mėnesius buvo moteris. Prisijungęs prie motinos įsčių, per gimimą jis patyrė dvigubą atsiskyrimą. Jis buvo išvarytas iš pirmykščio motinos kūno rojaus. Ir jis pastebėjo, kad yra kitoks nei jo motina – tai liudijo jo penis. Vyriška tapatybė visų pirma yra gynyba, atsiskyrimas nuo moteriškumo. Šiuolaikinės psichoanalizės įkūrėjas Sigmundas Freudas, kuris manė, kad daugumą psichologinių problemų sukėlė vaikystės traumos, savo raštuose aprašo atvejus, kai maži berniukai išgąsdino savo mamas, pamatę pliką penį ir taip sužinojo apie vaikystės galią. varpos. Baimė kastruoti, t. y. baimė prarasti penį, yra kita šios monetos pusė.


Mažas penis = pralaimėtojas, didelis penis = nugalėtojas

Tūkstančius metų varpos reikšmė buvo patiriama tiek realiu, tiek simboliniu ar mitiniu lygmeniu. Penis reiškė vaisingumą – savo knygoje „Nuoga beždžionė“ Desmondas Morrisas be jokių iliuzijų pristatė instinktyvų Homo sapiens valdymą. Nuo patino babuino, kuris karaliauja nuo aukščiausios šakos su stačiu peniu kaip skeptras, iki banko vadovo savo kabinete, apsupto gražių sekretorių, kurios, žinoma, visada turi būti viršuje, žingsnis nėra toks didelis kaip būtų galima tikėtis. Vyrų konkurencingumas sukūrė lygtį „Didesnis už likusius yra geriau už likusius“. Vėlgi vyro savęs vaizdas sutapo su lytiniu organu. Archajiškais laikais karo belaisviai buvo išvarginti, dalis nugalėtųjų buvo išprievartaujami ir taip „padaromi merginomis“, kas taip pat nepažįstama XXI amžiaus kalėjimuose.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Penis/peniskomplexe.html