Jauno vyro ir jaunos moters, kurie yra fiziškai artimi, portretas

Verta žinoti apie varpą II

Pirmas kartas jam – problemos su seksu nuo pat pradžių

„Pirmą kartą“ moterys dažniausiai turi pranašumą. Nes jie žino, kad defloracija dažnai siejama su daugiau skausmu nei malonumu ir priima šį faktą kaip natūralų. Vyras neturi to psichologinio apsauginio tinklo. Priešlaikinę ejakuliaciją , kuri daugeliu atvejų įvyksta pirmojo tikro lytinio kontakto ar makšties metu, vyrai dažnai suvokia kaip nesėkmę – tai gali sukelti nuolatinius seksualinius sutrikimus, kuriuos reikia gydyti. Tokiu atveju vyrai turėtų suvokti, kad „sekso dievai“ negimsta. Patirtis juos sukuria. Ir pratimai ejakuliacijai slopinti (žr. aukščiau).

Mikelandželo sukurta nuogo Dovydo statula

Kaip ir Sally, Harry taip pat gali tai padaryti: netikrą vyro orgazmą

Nuo filmo „Harry and Sally“ dauguma vyrų nebeturi iliuzijų apsimesti moterišku orgazmu: moterims tai sekasi, jei tik nori... Nors patyrę vyrai žino, kad moterys nedirba makšties susitraukimų ir neparaudo oda. ant veido arba gali imituoti ant kaklo. Savo ruožtu visi Sallys turėtų žinoti, kad 20% visų Harių tam tikru momentu yra imitavę orgazmą. Tai irgi veikia...


Galimas varpos padidėjimas

Induizme yra paprotys rišti svarmenis prie mažų berniukų penių. Rezultatas – lytiniai organai, kurie, kaip teigiama, yra iki 40 cm ilgio. Tačiau jie nebetinka pagal savo tikrąją paskirtį, jei tik dėl fiziologinių priežasčių – šių milžiniškų penių erekcija sukeltų kraujo netekimą smegenyse, kuria feministės vis tiek kaltina vyrus šiame kontekste – įskaitant alpimą. Tačiau pavyzdys rodo , kad varpą padidinti galima suaktyvinant ląstelių augimą , panašiai kaip tai vyksta kultūrizme, kai kūno dalis patiria fiziologinių problemų. Mechaninių varpos tempimo prietaisų ir, jei reikia, papildomo masažo derinys – tai būdas, kuris žada geriausią sėkmę.


Amžiaus penis: mažesnis falo dydis subrendusiems vyrams

Vyrai nemėgsta to girdėti: senatvėje daugeliui gražaus džentelmeno ne tik slenka plaukai ant galvos , bet ir vyriškumas kelnėse: trumpėja ir plonėja penis. Šio nepageidaujamo vystymosi priežastys yra raumenų ląstelių susitraukimas ir jungiamojo audinio praradimas. Tinkamas seksualinis mokymas ir mechaninės pagalbinės priemonės, tokios kaip vakuuminiai siurbliai ir neštuvai, gali sustabdyti ar net pakeisti šią tendenciją. Erekcijos kampą, kuris, deja, mažėja, taip pat galima pagerinti tempimo prietaisais. Pratimus dubens dugnui atlikti gali bet kas be jokių pagalbinių priemonių, kurios ir čia turėtų padėti: tiesiog kelis kartus per dieną sugnybkite užpakaliuką...


Nebijai juodaodžio – o gal tu?

Senas mitas: juodaodžiai turi dideles penis. Teisingai – bent jau statistiniu vidurkiu. Kiekviena etninė grupė turi skirtingą vidutinį varpos dydį. Ir vidutiniškai geriausiai pasirodo afrikietis. Žinoma, tai nereiškia, kad kiekvienas afrikietis turi didelį penį. Tačiau tikimybė, kad jis bus geriau apsinuoginęs nei azijietis, kurio kultūrinė grupė buvo vertinama kaip vidutinė maža, negali būti atmesta iš rankų. Išvada: Tikrumas dėl varpos ilgio yra tik individualus patikrinimas.


Varpos dydis matosi ant rankų

Taip dažnai teigiama. Bet tai būtų per lengva. Ir tiesiog netiesa. Be to, nosies dydis statistiškai nekoreliuoja su varpos dydžiu. Taigi prašau, neturėkite nepilnavertiškumo kompleksų per kitą rankos paspaudimą ar kito žmogaus charakterio nosį. Tas pats galioja ir vėl: (partnerio) bandymas yra mokymasis.


Kaip atrodo įprastas penis?

Yra tipologinių penių, kurių gaktika yra storesnė už kotą, abi sritys yra vienodos arba kotas yra storesnis už gaktą. Yra visos įsivaizduojamos penio formos – ir vyrams būtų gerai, jei nepriskirtų savo prie nenormalių.


Daugiau varpos per dietą

Jei lieknas skrandis ar patrauklesnis smakras, lipimas laiptais be dejavimo ar kelnių senumo kelnės nėra pakankama paskata numesti svorio: kas 5–10 kilogramų mažesnis kūno svoris, vyro penis atrodo 1–1,5 centimetro ilgesnis. . Priežastis: riebalinis sluoksnis aplink varpos pagrindą , t. y. taškas, kur varpa išeina iš kūno, plonėja – ir narys automatiškai atrodo ilgesnis, nes geras gabalas yra mažiau apvyniotas. Jei tai nėra paskata pasninkauti!

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Penis/penis-mehr-wissen-2.html