Jauno vyro ir jaunos moters, kurie yra fiziškai artimi, portretas

Duomenys ir faktai apie varpą

Faktai ir statistika apie varpą

Penis dažnai vadinamas „geriausiu vyro kūriniu“. Bet ar jis tikrai? Vyras kaip toks negailestingai patenka į savo vyriškumo apibrėžimo spąstus : kada vyras yra vyras, arba kitaip: kas daro vyrą vyru? Kaip dažnai nutinka, raktinis žodis yra konkurencinis mąstymas. Klausimas, kurį vyras užduoda beveik instinktyviai, yra toks: „Ar geriausias kito vyro kūrinys yra geresnis? Ar jis turi tai, ko aš neturiu? Ar jis, kaip meilužis, gali patikti moterims taip, kad aš ir mano partnerė ( ar mano partneris) – gali tik pasvajoti? Ar tikrai mano penis yra geriausias dalykas? Jei ne – kas dar?"

Mikelandželo sukurta nuogo Dovydo statula

Noras ir realybė apie varpą

Vienas iš faktų apie varpą – kalbėdami su draugais ketvirtadalis visų vyrų bandys žodžiu padidinti savo penį. Paprasta kalba: tu perdedi. Kaip gerai, kad yra statistika. Jų pagalba galima prasižengti kompleksų, svajonių ir perdėjimų tankmėje pagal raktinį žodį „faktai apie varpą“. Iš anksto paguoda, jei manote, kad jūsų asmeninis „geriausias kūrinys“ yra ne toks geras. Sveiki atvykę į klubą! Remiantis www.penimaster.de atlikta apklausa, 40% apklaustųjų teigė, kad dėl savo penio jie turi kompleksų. Dar 21 % bent kartais kamuoja kompleksai, o likę respondentai nematė pagrindo abejoti savo geriausiu žaidimu. Atsižvelgiant į šiuos skaičius, nenuostabu, kad 80% apklaustų vyrų didesnę penį siejo su padidėjusiu pasitikėjimu savimi. 11% atsakė ne, likusieji negalėjo priimti sprendimo šiuo klausimu.


Kuris penis yra paklausus?

Atrodo, kad stipriosios lyties atstovai turi savo silpnybių, kai kalbama apie varpą. Į klausimą: „ Ar norėtumėte turėti ilgesnį penį? “, 70% atsakė aiškiai „taip“, 12% kartais jaučia šį norą, 13% neturi noro pailginti, o nedidelė grupė vis dar turi apie tai galvoti ir ne. nezinau atsakymo. Net ir kalbant apie didesnio skersmens varpą, beveik 71% norėtų jo daugiau, 8,5% kartais kankina šis noras, 18% mano, kad jų penio skersmuo yra visiškai geras, o likusieji nežino. . O kaip su vyriško penio dydžiu?


Kokio dydžio yra suglebęs penis?

Tegyvuoja vidutinė vertė ir tegyvuoja statistinis sklaida. Taigi sužinome, kad galūnės dydis ramybėje yra vidutiniškai nuo 7,5 cm iki 10,2 cm, skersmuo yra šiek tiek didesnis nei 3 cm. Apklausoje www.penimaster.de pateikiama daugiau informacijos: apie 10 % tyrime dalyvavusių vyrų teigė, kad ramybės būsenoje jų penis buvo mažesnis nei 4 cm. 24% buvo galima išmatuoti daugiau nei 10 cm, likusieji buvo tarp šių verčių. Aišku, kad po maudynių lediniame karjero tvenkinyje vertė bus kitokia nei tada, kai „nešiotojas“ atsipalaidavęs snūduriuoja pirtyje. Pereikime prie tikrojo dalyko – nario dydžio susijaudinus.


Kokio dydžio yra standus penis?

Vidutinė vertė rodo, kad tokioje būsenoje vyriškas lyties organas yra nuo 12 cm iki 17 cm ilgio ir apie 4 cm skersmens. Tačiau akivaizdu, kad yra statistinė painiavos dėl vidutinio ilgio. Skaičiai 14,48 cm ir 16,1 cm cirkuliuoja ir abu yra skirti vidutinei erekcijos trukmei Vokietijoje nurodyti. Pabandykime suskirstyti pagal www.penimaster.de apklausą. Paklausus apie stačias nario ilgį, buvo nurodyta: iki 12 cm 8,9%, nuo 12 cm iki 14 cm 21%, nuo 14,1 cm iki 16 cm 30,6%, nuo 16,1 cm iki 18 cm 23 ,6% ir virš 18 cm 15,9%. Šiuo metu leidžiama pažvelgti į moters anatomiją. Makšties gylis yra nuo 8 cm iki 12 cm.


Kokio storio yra standus penis?

O tai savo ruožtu rodo, kad senas geras posakis „trumpa ir drąsi, moteriška laimė“ gal ir nevisiškai patenkins tinkamų rimų draugą, bet gali konstatuoti faktą. Taigi pasirūpinkime nario „storumu“, tiksliau: apimtimi. Jis turėtų būti vidutiniškai 12,4 cm. Tai reiškia, kad beveik 38 % www.penimaster.de apklaustų vyrų buvo gabesni nei vidutiniai, beveik pusės apklaustųjų penio apimtis buvo nuo 8 cm iki 12,5 cm, likusiųjų – mažesnė.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Penis/penis-daten-und-fakten.html