Medicinos darbuotojai žiūri į https://www.penimaster.de/ lankytoją arba diskutuoja

Pastabos apie naudojimą ir galimą gydymo eigą*

  • Sėkmė dėl ilgo dėvėjimo + pakankamo sukibimo
  • Individualiai skirtingi rezultatai
  • Rezultatų eiga gali būti nenuosekli
  • Rezultatas gali būti neproporcingas varpos susijaudinimo būklei

Čia aprašytos taikymo sritys ir galimi rezultatai gaunami iš vartotojų ir testuotojų ataskaitų, rinkos duomenų, mokslinės literatūros vertinimų, studijų , visuotinai prieinamų šaltinių (pvz., interneto forumų) ir publikacijų.

Dėvėjimosi trukmė ir sukibimas kaip lemiami veiksniai naudojant PeniMaster ® varpos plėtiklį

Kuo ilgiau PeniMaster arba PeniMaster PRO varpos plėtiklis naudojamas kasdien, tuo geresni rezultatai*. Jei tempimo prietaisas dėvimas keletą valandų per dieną kelis mėnesius, galimas ir ilgalaikis pailgėjimas bei suglebusio ir sustingusio varpos apimties padidėjimas. Ypač esant trumpesniam dėvėjimo laikui, pasiekiamos padidinimo reikšmės paprastai yra atitinkamai mažesnės. Optimalus efektyvus diapazonas yra nuo 200 gramų iki 1200 gramų Mažesnės ar didesnės traukos jėgos nepagerina augimo ir tiesinimo rezultato arba gali jį pabloginti.

Laikinas gydymo kursas*

Varpos pokyčiai dažniausiai pastebimi intensyviai naudojant pirmuosius šešis naudojimo mėnesius. Po to tikriausiai sulėtėja naujų varpos ląstelių formavimasis, taigi ir jos augimas bei tiesinimas. Tai reiškia, kad gydymą paprastai galima baigti po šešių mėnesių ir gauti gerų rezultatų*. Ilgesnis PeniMaster arba PeniMaster PRO naudojimas vis tiek gali pagerinti rezultatą* – nors dažnai lėčiau nei per pirmuosius kelis mėnesius.

Per pirmąsias keturias–dvylika gydymo savaičių varpa paprastai pailgėja, o tai pagrįsta tik audinių tempimu, o ne naujų kūno ląstelių augimu. Tokios atnaujinimo sėkmės yra tik laikinos. Jei varpos ilgis ir storis ir toliau didėja arba keičiasi forma dėl naudojimo pasibaigus šiam laikotarpiui, šie rezultatai paprastai išlieka net ir pasibaigus gydymui.

Varpos pokyčiai gali būti nepastovūs vienodo naudojimo laikotarpiais. Tai reiškia, kad varpos padidėjimas ar tiesinimas gali būti nepastovus, t.y. lyginant vienodus gydymo laikotarpius (pvz., lyginant du mėnesius), gali atsirasti skirtingų pokyčių (augimo spurtai/gydymo stagnacija). Ypač jei gydymas užsitęsė (nebuvo sėkmingas maždaug keturias savaites), gali būti naudinga jį nutraukti iki mėnesio ir tada atnaujinti.

Gali būti proporcingas varpos pailgėjimas ir sustorėjimas suglebusios ir erekcijos būsenose. Tai reiškia, kad varpa gali augti tolygiai visose susijaudinimo būsenose. Taip pat gali būti, kad varpą pažeidžia gydymas, pvz. B. žymiai padidina ilgį ir (arba) apskritimą standžioje būsenoje, o rezultatas yra mažiau matomas esant suglebimui arba atvirkščiai. To negalima numatyti atskirais atvejais* ir nėra statistiškai patikimos informacijos apie šio reiškinio dažnį.

Rezultatai*, kurie pasiekiami nuo ketvirtos iki dvyliktos naudojimo savaitės, gali būti ilgalaikiai, nes po šio laikotarpio gali prasidėti ląstelių augimas , viršijantis tempimo poveikį.

Galimas libido ir potencijos pagerėjimas*

Seksualinis potraukis ( libido ), seksualinė ištvermė ir erekcijos kietumas ( potencija ) ir orgazmo intensyvumas gali būti pagerinti gydant PeniMaster . Numanomos to priežastys, viena vertus, galimas varpos audinio sutvirtinimas naudojant aplikaciją (treniruojantis efektas). Kita vertus, gydymo metu intensyviai tiriant savo varpą gali padidėti vyriškumo ir potencijos jausmas, o tai gali sustiprinti pasitikėjimą savimi ir padėti sumažinti kompleksus seksualinių partnerių atžvilgiu.

Rankos, laikančios dvi derančias dėlionės detales prieš laikrodį ir kalendorių.

* Kaip ir iš esmės taikant fiziologinį gydymą (pvz., fizioterapiją), galimi PeniMaster arba PeniMaster PRO varpos plėtiklio naudojimo rezultatai taip pat skiriasi nuo žmogaus ir negali būti garantuoti.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/results/results-3.html