Medicinos darbuotojai žiūri į https://www.penimaster.de/ lankytoją arba diskutuoja

Net palyginti nedidelis varpos padidėjimas paprastai yra patenkinamas*

  • daugelis vyrų neįvertina savo penio dydžio
  • patenkinamam rezultatui paprastai pakanka nedidelio varpos padidėjimo
  • maksimalus pasiekiamas rezultatas* priklauso nuo individualaus fiziologinio tinkamumo ir treniruočių motyvacijos

Daugeliu atvejų tereikia palyginti nedidelio padidėjimo, kad mažas narys pavirstų vidutinio dydžio peniu, o vidutinio dydžio – dideliu – kaip rodo mūsų viešos penio apklausos rezultatai ir pridedama diagrama. (1 pav.): proporcingas varpos padidėjimas aiškiai parodo, kad vos dešimčia procentų padidėjus varpos apimčiai, varpa žymiai padidėja. Dvidešimties ar trisdešimties procentų padidėjimą, kurį taip pat galima pasiekti naudojant PeniMaster Classic arba PeniMaster PRO , žmogus, kuriam tai naudinga, suvokia kaip beveik dramatišką pagerėjimą – taip yra ir objektyviai.

Tai, kiek apskritai galima ir reikia padidinti varpą , net jei jis jau yra normalaus dydžio, visų pirma priklauso nuo asmeninių tikslų ir su jais susijusios motyvacijos gydyti varpos tempimo prietaiso naudotoją, nes pasiekiami rezultatai, papildomas individualus fiziologinis vartotojo tinkamumas, kurį taip pat daugiausia lemia naudojimo trukmė.
Skaityti daugiau

Jau 10 % daugiau apimties gali skirtis tarp "mažo" ir "normalaus" dydžio varpos.

varpos apimties padidėjimas
1 pav
Pavaizduota 14 centimetrų ilgio varpa erekcijos metu. Šis ilgis gali būti laikomas šiek tiek mažesniu už vidutinį, nes maždaug 70 % vyrų penis yra ilgesnis (žr. apklausą ). Net 10 procentų padidėjimas prilygsta 14 milimetrų, leidžia varpai išaugti iki vidutinybės – 15,4 centimetro ilgio, kurį lenkia tik 40 procentų vyrų.

* Kaip ir iš esmės taikant fiziologinį gydymą (pvz., fizioterapiją), galimi PeniMaster arba PeniMaster PRO varpos plėtiklio naudojimo rezultatai taip pat skiriasi nuo žmogaus ir negali būti garantuoti.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/results/results-2.html