PeniMaster penio plėtiklis praktiškai tinka kiekvienam vyrui

Ištraukiamas (įtraukiamas) varpa

Priežiūra po chirurginio prostatos pašalinimo

Moters portretas su galvos ir burnos apsauga nuo operacinės

Erekcijos disfunkcija dėl chirurginio prostatos pašalinimo (prostatektomijos)

Vėžio pažeistos prostatos atveju dažnai atliekamas visiškas jos chirurginis pašalinimas (prostatektomija), jei kaimyniniai limfmazgiai dar nėra stipriai paveikti vėžio.

Netoli prostatos yra kraujagyslių ir nervų pluoštai, kurie kontroliuoja padidėjusį kraujo tekėjimą į varpos erekcijos audinį, kuris yra būtinas erekcijai. Chirurgas stengiasi pašalinti prostatą ir jos kapsulę nepažeisdamas šių vietų, jei jos taip pat nėra paveiktos navikų. Jei tai pavyksta, po operacijos dar gali praeiti keli mėnesiai, kol varpa spontaniškai (be seksualinio stimulo) atsistato. Spontaniška erekcija būdinga sveikiems vyrams net miego metu ir ypač padeda aprūpinti varpos audinius deguonimi. Jei ilgą laiką nėra erekcijos, erekcijos audinys gali visam laikui išsigimti (atrofija). Todėl gali būti, kad bent vienas erekcijos sutrikimas išlieka net po operacijos po erekcijos nervų regeneracijos.

Profilaktinis audinių mokymas prieš pooperacinę kaverninę degeneraciją

Audinio lavinamasis poveikis naudojant varpos plėtiklį gali padėti neutralizuoti erekcijos audinio degeneraciją pereinamuoju pooperaciniu laikotarpiu iki fiziologinio atsigavimo ir taip padėti išvengti galimų erekcijos sutrikimų. Treniruotės su varpos plėtikliu gali būti atliekamos lygiagrečiai su bet kokia medikamentine terapija su erekciją skatinančiais vaistais. Nei medikamentinė terapija, nei mechaninis-fiziologinis profilaktinis pooperacinės erekcijos disfunkcijos mokymas nėra reguliarios priežiūros planuose po prostatos pašalinimo.

Siekiant išsiaiškinti pooperacinės erekcijos disfunkcijos profilaktinės terapijos galimybes, pacientas prieš operaciją turėtų aktyviai konsultuotis su jį gydančiu gydytoju.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Applications/prostataoperation-nachsorge.html