PeniMaster penio plėtiklis praktiškai tinka kiekvienam vyrui

Ištraukiamas (įtraukiamas) varpa

Varpos operacija: prieš ir po priežiūros

Raudonojo kryžiaus pagalbos simbolis, surinktas iš dėlionės gabalėlių

Dėl metodologinių priežasčių, atliekant plastinį-kosmetinį chirurginį varpos prailginimą ar tiesinimą , kūno audiniai turi būti nupjauti, o susidariusi žaizda susiūti. Pavyzdžiui, atliekant varpos pailginimo operaciją, visiškai arba iš dalies nupjaunamas varpą laikantis raištis ir vėl užsiuvamas apatinėje vietoje (1 pav.). Atliekant varpos tiesinimo operaciją, audinys pašalinamas iš vienos pusės tinkamoje vietoje, kad būtų kompensuota.

Varpos grafinis vaizdavimas ir kūno laikančiojo raiščio chirurginis nupjovimas, siekiant pailginti varpą.
1 pav
Operatyvaus varpos padidinimo atveju atraminis dirželis nupjaunamas kūne ir vėl prisiuvamas apatinėje vietoje. Dėl to galūnė išsikiša toliau nuo kūno.

Vykdydamas gijimo procesą, rando audinys gali susitraukti ir iš dalies ar net visiškai panaikinti operacijos rezultatą, ty išstumtą varpą į išorę traukti atgal į kūną arba vėl sulenkti ištiesintą penį. Varpos plėtiklis, dėvimas pagal gydytojo nurodymus, gali neutralizuoti šį susitraukimo procesą ir padėti užtikrinti operacijos rezultatą.

Net ir ruošiantis planuojamai varpos operacijai (pvz., Induratio penis plastica arba įgimto varpos nukrypimo korekcijos atveju) gali būti naudingas ilgalaikis tempimo gydymas, kurį paskyrė gydytojas.

Tekstai šioje svetainėje buvo automatiškai išversti iš vokiečių kalbos. Originalų tekstą galite rasti adresu: www.penimaster.de/Applications/penisoperation-pension-aftercare.html